×

Mówili tylko o tym, że poślubiła 36-lat starszego Tajnera. Nikt nie wiedział o jej sekrecie

Niezwykle poruszające wyznanie żony Tajnera. We wrześniu urodziła synka i niedawno wypowiedziała się dla mediów, że lekarze nie dawali jej szans na dziecko.

apoloniusz tajner i izabela podolec
Twitter

Wyznanie żony Tajnera

Ukochana Tajnera w rozmowie z magazynem „Party” opowiedziała o swojej chorobie. Lekarze nie wierzyli, że Iza kiedykolwiek urodzi dziecko:

Leoś to wyczekane dziecko i najważniejsze, że jest już z nami i jest zdrowy. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu. Czułam, że będę w pełni szczęśliwa, i jestem. Leopold już się do nas uśmiecha, to największe szczęście – przyznała w rozmowie z magazynem „Party”.

Para ukrywała przez jakiś czas fakt o tym, że zostali rodzicami. Synek otrzymał niepospolite i rzadko spotykane imię. Chłopiec nazywa się Leopold Apoloniusz. Swoje imiona dostał po dziadku i po ojcu.

Kim jest Izabela Podolec?

Iza i Apoloniusz poznali się osiem lat temu w pociągu relacji Kraków – Warszawa, kiedy to Tajner wszedł do jej przedziału. On miał 57 lat, ona 21. Nie od razu poczuli do siebie miętę, ale w końcu miłość wygrała.

Izabela Podolec po raz pierwszy pokazała się oficjalnie u boku Apoloniusza Tajnera podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 wystąpili razem na Balu Mistrzów Sportu, przyciągając spojrzenia gości i uwagę fotoreporterów.

Wielu wskazywało na to, iż ich związek nie potrwa zbyt długo. Parę dzieli aż 36 lat różnicy! Apoloniusz Tajner porzucił swoją żonę na rzecz dużo młodszej kobiety po 40 latach małżeństwa.

Internauci wielokrotnie zarzucali jej, że „poleciała na kasę”. Poruszyła ten temat przy okazji rozmowy z magazynem:

Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy mi ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje, i nie potrzebuję akceptacji obcych mi osób. Dlatego pozdrawiam wszystkich hejterów!

Wyznanie żony Tajnera
Twitter
Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Twitter, imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij