×

Partnerka syna Leszka Millera zdradziła, jak wyglądały jego ostatnie chwile. Pokłócili się

Na światło dzienne wychodzą coraz to nowsze szczegóły, dotyczące śmierci Leszka Millera Juniora, syna byłego polskiego premiera. Teraz milczenie postanowiła przerwać partnerka mężczyzny. W rozmowie z dziennikarzami wyznała, że tuż przed jego samobójczą śmiercią w ich wspólnym domu wybuchła awantura. Kobieta tuż po kłótni, poszła spać. Kiedy obudziła się, znalazła zwłoki ukocjanego.

Przypominamy

Ciało Leszka Millera Juniora znalazła jego partnerka w niedzielę rano. Jako pierwsza o jego śmierci poinformowała 23-letnia córka zmarłego, Monika Miller. „Teraz możesz w końcu spocząć w spokoju, tatusiu” – napisała na Instagramie. 23-latka przeprosiła także swoich obserwatorów za to, że nie jest w stanie prowadzić profilu społecznościowego. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej samobójstwo, a śledztwo w tej sprawie prowadzi warszawska prokuratura.

Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą, jednak wszystkie okoliczności śmierci zostaną ustalone w toku śledztwa. Ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Zostanie również pobrany materiał do badań toksykologicznych – informuje Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie

Ostatnie chwile życia

Katarzyna, partnerka Leszka Millera Juniora w rozmowie z portalem Wirtualna Polska opisała, jak wyglądały ostatnie chwile życia syna byłego premiera. W szczerej rozmowie z dziennikarzami wyznała, że pokłóciła się z mężczyzną, a rano znalazła jego ciało. Zdruzgotana wspomina te niesamowicie przykre chwile:

Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry. Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze. Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić. Żałuję, że nie poszłam spać na górę. Może by inaczej to się potoczyło. Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe

„Był najukochańszą osobą w moim życiu”

Przypomnijmy, że Leszek Miller Junior rozstał się ze swoją żoną i związał się z Katarzyną. Ukochanego wspominała łamiącym się głosem:

Był najukochańszą osobą w moim życiu. Był ciepłym człowiekiem i bardzo mądrym. Miał wrażliwy i delikatny charakter, mimo szaty twardziela przybranej na zewnątrz

Depresja

Nieoficjalnie mówi się, że syn byłego premiera cierpiał na depresję, co było przyczyną desperackiego kroku. Śledczy wciąż jednak badają sprawę pod kątem tego, czy nikt nie namówił, bądź nie pomógł się targnąć na życie Leszkowi Millerowi Jr.

Syn byłego premiera nie mieszał się do polityki i trzymał się z dala od blasku fleszy oraz rozgłosu w mediach. Starał się chronić swoją prywatność.

Masz myśli samobójcze?

Pamiętaj, że jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zawsze możesz zgłosić się do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK). Znajdują się one w każdym większym mieście. W takich miejscach każdy człowiek może otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, a także materialną. Niektóre z tych ośrodków czynne są całą dobę i prowadzą również noclegownię. Za uzyskaną w nich pomoc nie musimy płacić. Warto wiedzieć, że nie musimy być nawet ubezpieczeni.

Każda osoba, posiadająca myśli samobójcze, może uzyskać również pomoc w szpitalach psychiatrycznych. W tych placówkach również nie jest wymagane ubezpieczenie zdrowotne.

Istnieją również bezpłatne kryzysowe telefony zaufania dla dorosłych, pod które można dzwonić codziennie w godzinach od 14:00 do 22:00: 116 123. Taki sam telefon istnieje również dla młodzieży: 116 111

Ponad to na stronie www.samobojstwo.pl można odnaleźć spis wszystkich organizacji chętnych, by pomóc.

Może Cię zainteresować

zamknij