Wyznania Magdy Gessler
Kategorie GwiazdyNewsyPolskaShowbiznes

Szczere wyznania Magdy Gessler zszokowały fanów. Nadeszły zmiany w jej życiu?

Najbardziej znana restauratorka w kraju, wie, że aktywność w social mediach jest czymś, na czym opiera się dzisiejszy marketing. Ostatnio jednak poszła o krok dalej i nie tylko podzieliła się kawałkiem swoje życia, ale zdradziła nieco więcej. Wyznania Magdy Gessler zszokowały nie tylko jej fanów.

Kilka miesięcy temu w Fakcie miała powiedzieć, że zrywa ze swoimi dotychczasowymi nawykami. Czy tak się faktycznie stało? Jakie były wyznania Magdy Gessler?

Powoli zaczynam wykluczać z życia alkohol i dużą ilość jedzenia. Taki nawał pracy, który mnie w tej chwili czeka, zupełnie mi nie pozwala na kontynuowanie dotychczasowych nawyków

Wyznania Magdy Gessler
Instagram

Chwilę przed deklaracją o porzuceniu alkoholu, restauratorka wychwalała szampana i nastrój, jaki po nim osiąga

Nie wyobrażam sobie życia bez szampana. Wprowadza nas w cudowny humor, jest sensualny. Wszystko ma dobre!

– czy znakiem tego i ten trunek musiała porzucić?

Zmiany w jej życiu widać gołym okiem. Potwierdzeniem deklaracji sprzed miesięcy mogą być kolejne zdjęcia. Na ostatnim z nich pozuje ze szklanką wody. Dodała do tego stosowny komentarz: „Chwila oddechu… tylko dla mnie…. A Wy, w jaki sposób się relaksujecie? Dbajcie o siebie kochani, bo zdrowie to skarb”.

Koniec z szalonym życiem gwiazdy TVN-u? Na to wygląda!

Nastąpiła także zmiana w prezentacji siebie na Instagramie. Restauratorka stawia coraz częściej na naturalność i pokazuje się bez makijażu. Nam bardzo podoba się ta odsłona. Oczywiście bez wątpienia najważniejsze jest to, jak sama czuje się w swojej skórze. Jeśli nie będzie czuć się komfortowo, od razu zobaczy to opinia publiczna. Tego zdaje się nie chce żaden celebryta.

Gessler Magda
Instagram

Wyznania Magdy Gessler mogły zmienić jej podejścia do życia i na nowo odkryć to, co w życiu jest ważne

Pojawiają się głosy w sieci, że jest uzależniona od alkoholu i stąd takie publiczne deklaracje. My jednak chcemy wierzyć, że chodzi wyłącznie o zdrowie, ponieważ w końcu dostrzegła, jak ważne jest holistyczne podejście do organizmu.

Gessler
Instagram

Oczywiście trzymamy kciuki za postanowienia 🙂