×

Transmisje prowadzone na żywo zawsze były doskonałym źródłem wszelkiego rodzaju gaf. Tak samo było w przypadku debaty prowadzonej na żywo w BBC.

Profesor nauk politycznych, Robert Kelly, udziela wyczerpującej odpowiedzi na pytania dotyczące Korei Południowej, gdy jego dzieci postawiają przerwać poważną debatę.

Na początek do pokoju wchodzi dziewczynka w żółtym sweterku, która zaczyna wykonywać komiczny taniec za plecami specjalisty. Robert Kelly próbuje zachować powagę, co jednak przychodzi z trudnością prezenterowi w studiu. Uspokojona gestem córka stoi tuż obok swojego taty i wydaje się usatysfakcjonowana chwilową sławą. Jednak chwilę później do pokoju radośnie wczłapuje młodsze dziecko w chodziku. Tuż za nim wpada przerażona niania, która próbuje załagodzić sytuację i wyprowadzić dzieci, jednak na to chyba już za późno. Zdezorientowany Robert Kelly przeprasza za całą sytuację i stara się utrzymać powagę. Choć nieco zażenowany również z trudnością powstrzymuje śmiech.

Wybity z naukowego rytmu mężczyzna próbuje kontynuować przerwany wątek, a na koniec widzimy czołgającą się nianię, która zamyka drzwi, by profesor w spokoju mógł kontynuować wywiad. Dzieci bardzo głośno dają znać, co myślą o tym, że właśnie zostały wyeliminowane z wywiadu prowadzonego na żywo. Cała sytuacja jest komiczna i z pewnością każdego doprowadzi do łez. I jak tu nie kochać dzieci?

https://www.facebook.com/popularnie/videos/1940216029541744/

 

Polecane

Może Cię zainteresować