Kategorie Wideo

Mężczyzna udziela wywiadu transmitowanego na żywo ze swojego domu. Nagle do gabinetu wpadają jego dzieci!

Transmisje prowadzone na żywo zawsze były doskonałym źródłem wszelkiego rodzaju gaf. Tak samo było w przypadku debaty prowadzonej na żywo w BBC.

Profesor nauk politycznych, Robert Kelly, udziela wyczerpującej odpowiedzi na pytania dotyczące Korei Południowej, gdy jego dzieci postawiają przerwać poważną debatę.

Na początek do pokoju wchodzi dziewczynka w żółtym sweterku, która zaczyna wykonywać komiczny taniec za plecami specjalisty. Robert Kelly próbuje zachować powagę, co jednak przychodzi z trudnością prezenterowi w studiu. Uspokojona gestem córka stoi tuż obok swojego taty i wydaje się usatysfakcjonowana chwilową sławą. Jednak chwilę później do pokoju radośnie wczłapuje młodsze dziecko w chodziku. Tuż za nim wpada przerażona niania, która próbuje załagodzić sytuację i wyprowadzić dzieci, jednak na to chyba już za późno. Zdezorientowany Robert Kelly przeprasza za całą sytuację i stara się utrzymać powagę. Choć nieco zażenowany również z trudnością powstrzymuje śmiech.

Wybity z naukowego rytmu mężczyzna próbuje kontynuować przerwany wątek, a na koniec widzimy czołgającą się nianię, która zamyka drzwi, by profesor w spokoju mógł kontynuować wywiad. Dzieci bardzo głośno dają znać, co myślą o tym, że właśnie zostały wyeliminowane z wywiadu prowadzonego na żywo. Cała sytuacja jest komiczna i z pewnością każdego doprowadzi do łez. I jak tu nie kochać dzieci?

https://www.facebook.com/popularnie/videos/1940216029541744/