×

Ofiara molestowania zwróciła się bezpośrednio do księdza. Jej słowa wywołują łzy

Echa po dokumencie braci Sekielskich pt. „Tylko nie mów nikomu” nie milkną. Odkąd dokument ujrzał światło dzienne, wiele innych, skrzywdzonych osób postanowiło się otworzyć i opowiedzieć o tym, co je spotkało lata temu. Niewiele ponad tydzień temu OKO. press opublikowało na YouTube nagranie z udziałem młodego chłopaka. Dariusz jako nastolatek był jedną z ofiar duchownego. Słuchając jego przesłuchania, ciężko nie uronić łzy.

„Księże biskupie, mój szacunek do ciebie nie istnieje”

Nagranie rozpoczyna się od słów, w których bohater nagrania, chłopak imieniem Dariusz, podkreśla, że „szokuje go stanowisko biskupa Andrzeja Czai”. Biskupa, do którego całkowicie stracił szacunek.

Traumatyczna historia chłopaka

Gdzie ucieknie 13-letnie dziecko w samochodzie z 33-letnim księdzem. Na środku pola, nie widać samochodów, nie widać latarni, nie widać domów. Gdzie ma uciec takie dziecko? Ksiądz jako autorytet ministranta i większości ludzi. Ksiądz, który wkłada ręce w spodnie 13-latka, który onanizuje się jego ręką, który wkłada mu palce w odbyt, który robi jeszcze perfidne zdjęcie na koniec – wspomina ze łzami w oczach Dariusz

Całość nagrania możesz obejrzeć poniżej. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Może Cię zainteresować

zamknij