×

Echa po dokumencie braci Sekielskich pt. „Tylko nie mów nikomu” nie milkną. Odkąd dokument ujrzał światło dzienne, wiele innych, skrzywdzonych osób postanowiło się otworzyć i opowiedzieć o tym, co je spotkało lata temu. Niewiele ponad tydzień temu OKO. press opublikowało na YouTube nagranie z udziałem młodego chłopaka. Dariusz jako nastolatek był jedną z ofiar duchownego. Słuchając jego przesłuchania, ciężko nie uronić łzy.

„Księże biskupie, mój szacunek do ciebie nie istnieje”

Nagranie rozpoczyna się od słów, w których bohater nagrania, chłopak imieniem Dariusz, podkreśla, że „szokuje go stanowisko biskupa Andrzeja Czai”. Biskupa, do którego całkowicie stracił szacunek.

Traumatyczna historia chłopaka

Gdzie ucieknie 13-letnie dziecko w samochodzie z 33-letnim księdzem. Na środku pola, nie widać samochodów, nie widać latarni, nie widać domów. Gdzie ma uciec takie dziecko? Ksiądz jako autorytet ministranta i większości ludzi. Ksiądz, który wkłada ręce w spodnie 13-latka, który onanizuje się jego ręką, który wkłada mu palce w odbyt, który robi jeszcze perfidne zdjęcie na koniec – wspomina ze łzami w oczach Dariusz

Całość nagrania możesz obejrzeć poniżej. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Może Cię zainteresować