×

Ania Wyszkoni kupiła córce lody Ekipy Friza. Reakcja 9-latki ją zdumiała

Wyszkoni kupiła córce lody Ekipa z limitowanej serii firmy Koral. Reakcja dziewięciolatki była tak zaskakująca, że mama ją nagrała i pokazała na InstaSrtories. Piosenkarką wyznała, że osobiście nie rozumiem, o co tyle szumu.

Kultowe lody

Pod koniec marca firma Koral dostarczyła do sklepów pierwsze transporty lodów Ekipa, powstałych we współpracy z popularną grupą youtuberów. Ekipa to zespół znajomych, zebranych przez Karola „Friza” Wiśniewskiego, gwiazdę You Tube, który ma 4,3 miliona subskrypcji.  Ekipa to grupa młodych ludzi, którzy wspólnie mieszkają, nagrywają filmiki i relacjonują swoje życie, co spotyka się z ogromnym zainteresowaniem młodych Polaków. Ich wspólny kanał ma już 1,4 mln subskrybentów i ponad 110 mln wyświetleń.

To, co się wydarzyło potem, zaskoczyło wszystkich. Same lody są niemal niemożliwe do kupienia, a jeśli już pojawią się w jakimś sklepie, klienci dosłownie się o nie biją. Papierki po lodach są wystawiane na serwisach aukcyjnych po wygórowanych cenach, sięgających nawet kilkuset tysięcy złotych.

YouTube

Wyszkoni kupiła córce lody Ekipa

Fenomen lodów Ekipa wyjaśniają specjaliści od marketingu, tłumacząc, że zadziałała tu reguła niedostępności i innym sztuczkom marketingowym:

Nabrały one szybko statusu czegoś trudnego do zdobycia, a być może z czasem i kultowego. Popularność Ekipy już wcześniej była jednak olbrzymia i teraz dzięki kolejnym działaniom oraz odważnym ruchom biznesowym coraz więcej osób będzie się o niej przekonywać. Świetnym zabiegiem było wypuszczenie na rynek określonej liczby produktów, które stały się towarem poszukiwanym przez fanów. Zrobiło się o nim głośno w bardzo pozytywnym kontekście.

Modzie na lody Ekipa, zresztą niezbyt wyrafinowanych smakowo: truskawkowych i cytrynowych, uległa również Anna Wyszkoni. Piosenkarce udało się zdobyć kultowe lody dla dziewięcioletniej córki. Reakcja Poli tak ją zdumiała, że postanowiła ją nagrać i pokazać na InstaStories. Sama artystka wyznała, że nie pojmuje fenomenu lodów i szaleńczej radości córki na ich widok:

Nie kumam tego, co się przed chwilą wydarzyło.

A Wy kumacie?

Wyszkoni kupiła córce lody Ekipa
Instagram

Źródła: next.gazeta.pl, www.plotek.pl

Może Cię zainteresować

zamknij