×

Wystawili prezerwatywę z pędzącego samochodu, a po chwili wybuchli śmiechem

Wystawili prezerwatywę z pędzącego samochodu, by w ekstremalny sposób zbadać jej wytrzymałość. Dlaczego? No cóż… Po prostu istnieje na świecie grupa osób o nigdy niezaspokojonej wiedzy, która nie potrafi przyjąć na wiarę powszechnie uznanych faktów bez przeprowadzenia własnego testu. Tak było w przypadku tych ludzi.

Wystawili prezerwatywę z pędzącego samochodu

Grupa przyjaciół wspólnie podróżujących samochodem postanowiła sprawdzić, czy prezerwatywa jest w stanie wytrzymać silny podmuch powietrza wywołany jazdą z dużą prędkością. W czasie podróży, jedna z osób wzięła do ręki prezerwatywę i wystawiła ją przez okno na zewnątrz.

W miarę przemieszczania się pojazdu, lateksowy środek antykoncepcyjny stopniowo powiększał swoją objętość aż do uzyskania… monstrualnych rozmiarów.  W pewnym momencie prezerwatywa była tak duża, że nie zmieściłaby się wewnątrz pojazdu. 

Co ciekawe, pomimo mocnego działania wiatru, prezerwatywa nie pękła. Producent zadbał o to, aby produkt był maksymalnie wytrzymały. Nie wiadomo jakiej marki była poddana testowi prezerwatywa.

Skuteczność prezerwatyw

Prezerwatywy mają na celu nie tylko zapobieganie ciąży, ale również ochronę przez chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jest to jedna z najprostszych i jednocześnie najbardziej popularnych metod antykoncepcji na świecie. W przypadku użytkowania zgodnego z instrukcją obsługi daje bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa.

Dla skutecznego działania prezerwatywy konieczne jest dobranie odpowiedniego jej rozmiaru. Zbyt mały kondom może nadmiernie uciskać mężczyznę i w rezultacie pęknąć. Z kolei zbyt duży będzie się zsuwał. Prawidłowo dobrana prezerwatywa powinna idealnie przylegać do ciała.

Na rynku dostępne są rozmaite typy prezerwatyw o zróżnicowanej wielkości i kształtach. Dzięki temu każdy może znaleźć idealny dla siebie model.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij