×

Nie masz wystarczającej ilości zapału czy też czasu, aby poddać się rygorystycznej diecie lub zapisać się na siłownię w celu zmiany swojego wyglądu? Nie przejmuj się, bo wciąż możesz prezentować się świetnie! W takich przypadkach z pomocą śpieszy prawidłowo dobrana odzież, która uczyni Cię wizualnie smuklejszą.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka odzieżowych propozycji. Skorzystaj z nich, a Twój wygląd Ci za to podziękuje.

Dodaj pionową linię

Zdecyduj się na odzież przynajmniej dwuwarstwową. Ubierz długi płaszcz – dzięki niemu będziesz szczuplejsza i wyższa. Należy zwrócić również uwagę na rozłożenie guzików: jeśli będą w jednym rzędzie, będziesz wydawać się jeszcze smuklejsza.

Dobierz właściwy biustonosz

Gdy stanik jest źle dobrany, piersi mogą zlewać się z brzuchem, a przecież nie o to chodzi. Odpowiednio dobrany biustonosz podniesie Twoje piersi i stworzy odpowiednią przestrzeń pomiędzy nimi, a brzuchem.

Dodaj jasnego akcentu do jednokolorowego ubioru

Ubierz się jednokolorowo i dodaj do całości jasny element: kurtkę, spódnicę lub top. Jest to świetny sposób, aby odwrócić uwagę od obszarów swojego ciała, z których nie jesteś zadowolona.

Wybierz odzież z odpowiednio rozmieszczonymi guzikami

Upewnij się, że guziki znajdują się w najbardziej wystającej części brzucha. Jeśli natomiast guziki znajdują się nad nim, wystający brzuch stanie się jeszcze bardziej widoczny i cała uwaga będzie się skupiać właśnie na nim.

Unikaj lekkich tkanin

Lekkie tkaniny podkreślają Twoje kształty. Lepiej zdecyduj się na grubszy materiał, który będzie prezentował się na Twoim ciele niczym gorset.

Dobierz odpowiednią torebkę

Nawet rozmiar torebki może wpłynąć na wygląd Twojej figury. Korzystaj z dużych torebek, a będziesz wyglądać szczuplej! Niskie panie powinny decydować się na torebki średniego rozmiaru.

Wybieraj matową odzież

Błyszczące tkaniny przyciągają uwagę, a co najgorsze podkreślają fałdki. Zdecydowanie lepszym wyborem będą w tym przypadku matowe ubrania.

Przyjrzyj się bliżej podwijanym sukienkom

Podwijane sukienki nie tylko ukryją odstający brzuch, ale wydobędą z Twojej figury to, co najlepsze.

Polecane

Może Cię zainteresować