×

Wyrok dla zwyrodniałych rodziców. Zanurzyli synka we wrzątku

Wyrok dla zwyrodniałych rodziców zapadł w sądzie w Singapurze. Za znęcanie się nad dziećmi i spowodowanie śmierci pięciolatka poprzez zanurzenie go we wrzątku, trafią na 27 lat do więzienia.

Horror pięcioletniego chłopczyka

Piekło, które zgotowali własnym dzieciom Ridzuan Mega Abdul Rahman i Azlin Arujunah wyszło na jaw w październiku 2016 roku. Wtedy do szpitala w Singapurze trafił pięciolatek z poparzeniami 75 proc. ciała.

Okazało się, że był to wynik „kary”, którą zastosowali rodzice. Zanurzyli dziecko w wodzie o temperaturze 92 stopni Celsjusza, a potem przez 6 godzin patrzyli, jak cierpi, zanim wreszcie zdecydowali się zawieźć je do szpitala. W wyniku odniesionych obrażeń chłopczyk zmarł.

Lekarze natychmiast powiadomili policję, która aresztowała parę sadystów. Podczas przesłuchania stopniowo zaczęła wychodzić na jaw szokująca prawda.

Wyrok dla zwyrodniałych rodziców

Policjanci ustalili, że dziecko było poddawane torturom polegającym na oblewaniu wrzącą wodą na przestrzeni siedmiu dni, od 15 do 22 października 2016 roku. Zresztą, jak się okazało, pomysłowość rodziców w znęcaniu się nad synem była nieograniczona. Przypalali go gorącymi łyżkami i szczypali obcęgami. Pięciolatek był na długie godziny zamykany w klatce. Rodzeństwo zmarłego pięciolatka też było maltretowane.

W trakcie procesu, który rozpoczął się miesiąc po śmierci chłopca, sąd uznał oboje rodziców za równie winnych śmierci dziecka. Jak skomentowała sędzia Valerie Thean w uzasadnieniu wyroku:

Tortury, jakie były stosowane wobec chłopca były wyjątkowo okrutne.

W wyniku trwającego cztery lata procesu, małżonkowie zostali skazani na 27 lat więzienia. Dodatkowo ojciec zakatowanego na śmierć chłopca zostanie poddany chłoście w ilości 24 batów.

Źródła: www.fakt.pl, www.asiaone.com, www.youtube.com

Polecane

Może Cię zainteresować