×

Napisał wypracowanie o swoim dziadku, które zwala z nóg. Internauci pękają ze śmiechu!

Wypracowanie ucznia zaskoczyło nauczycieli, ponieważ wykazał się on nie lada wyobraźnią. Zdjęcie pracy chłopca trafiło do sieci. Internauci nie pozostawili go bez reakcji. Z jego pracy śmieje się cała Polska!

Wypracowanie ucznia zaskoczyło nauczycieli. Stało się hitem!

Wiadomo, że dzieci potrafią być niezwykle kreatywne. I niejednokrotnie zaskakują tym dorosłych. Nie inaczej było w przypadku ucznia jednej ze szkół podstawowych, którego wypracowanie wprawiło w osłupienie nauczycieli i stało się hitem Internetu.

Niezaprzeczalnie wiele rozrywki w sieci dostarcza humor z zeszytów i wypracowań szkolnych. W związku z tym, to świetna przestrzeń dla upustu młodzieńczej fantazji. Szczególnie, kiedy zadanie dotyczy opisu najbliższej rodziny. O czym przekonali się internauci, kiedy trafili na fotografię wypracowania jednego z uczniów. Pojawiło się ono na profilu Polskie granice absurdu.

W tym wypracowaniu chłopiec opisał swojego dziadka. Miał on, jak to zleciła nauczycielka, zrobić to w kilku zdaniach. Rozpoczął je od słów:

Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat…

Najśmieszniejsze dopiero miało nadejść

Niewątpliwie, wypracowanie zaskoczyło nauczycieli humorem. A szczególnie jeden istotny fragment. W dalszej części pracy chłopiec postanowił bowiem zdradzić, co dziadek Marek lubi robić w wolnym czasie.

Radość sprawia mu wolny od pracy czas. Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem

– czytamy w wypracowaniu.

Nie jest to zaskakująca odpowiedź. Jednak warto przeczytać następne zdanie, które zdradza, o jaki odpoczynek dokładnie chodzi. Ponieważ puentą zaskakującego wypracowania, które rozbawiło Internet jest to, że według chłopca, marzeniem dziadka jest „wieczny odpoczynek”.

Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek.

Pod zamieszczonym zdjęciem znalazło się wiele śmiesznych komentarzy internautów. Dla jednych wypracowanie chłopca było napisane prosto z serca. Jednak pytali oni, co na to dziadek? Dla innych dziadek chłopca był naprawdę zmęczony, że aż tak lubi odpoczywać. Pojawił się też komentarz w stylu: „To ci dopiero dziadek. Tylko by odpoczywał. Młody chłop – do roboty!”.

Z pewnością wnuczek, a zarazem autor wypracowania może się poszczycić niezwykłą umiejętnością wyciągania wniosków i obserwacji. Nie dziwi więc fakt, że wypracowanie ucznia zaskoczyło nauczycieli.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij