×

Kobieta wypchnęła 74-latka z autobusu. Wideo, które obiegło sieć przeraża

25-letnia Cadesha Bishop została oskarżona o zabójstwo. Kobieta wypchnęła z autobusu staruszka. Zajście zakończyło się tragedią, ponieważ 74-latek nie przeżył upadku.

Kobieta wypchnęła staruszka z autobusu

Do dramatu doszło 23 kwietnia w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Na nagraniu z kamer autobusu widać moment, w którym Cadesha Bishop wypchnęła starszego mężczyznę z pojazdu. 74-latek został przewieziony do szpitala, ale niestety nie udało się go uratować.

25-latka przebywa w areszcie od 8 maja. Została oskarżona o zabójstwo starszego mężczyzny. Jej proces rozpocznie się 21 maja.

Bishop wypchnęła staruszka z autobusu, bo nie podobało mu się jej zachowanie

Kobieta zaatakowała mężczyznę, ponieważ ten zwrócił jej uwagę. Był oburzony, że Cadesha Bishop atakuje słownie innych pasażerów. Kiedy 74-latek wysiadał na swoim przystanku, wypchnęła go z autobusu.

Przy upadku mężczyzna uderzył głową o chodnik. Na nagraniu widać, że siła z jaką zaatakowała go kobieta była tak duża, że staruszek upadł 2 metry od pojazdu.

To nie pierwszy raz, kiedy ma do czynienia z policją

Po aresztowaniu okazało się, że kobieta już wcześniej była agresywna. W 2012 i 2013 roku została oskarżona o przemoc domową. Właśnie przez to miało rozpaść się jej małżeństwo.

Polecane

Może Cię zainteresować