×

Motocyklista wjechał w kombajn. Zginął na oczach 17-letniego syna

Wypadek w Łysakowie. Kierujący motocyklem mężczyzna zderzył się z kombajnem. Śmierć ojca widział jego 17-letni syn, który jechał za nim.

Wypadek w Łysakowie

Tragiczny wypadek miał miejsce w środę (22 lipca) po godz. 18:00, na drodze gminnej w Łysakowie na Podkarpaciu. Według ustaleń policji, 45-letni motocyklista poruszający się po łuku wąskiej i przebiegającej przez las drogi, nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka kombajnu.

Gdy mężczyzna zauważył zbliżający się pojazd, zaczął gwałtowanie hamować. Stracił jednak panowanie nad motocyklem i zderzył się z jadącym kombajnem.

O sprawie informuje też lokalny portal hej.mielec.pl. Jak czytamy, do śmiertelnego wypadku doszło na odcinku wąskiej drogi gminnej.

Zginął na oczach 17-letniego syna

Jak podaje serwis PolsatNews, za mężczyzną kolejnym jednośladem jechał jego 17-letni syn. Pomimo próby reanimacji kierowca zmarł na miejscu z powodu poważnych obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza policji pod nadzorem prokuratora. Policyjne postępowanie ma dokładne wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Wiadomo, że kierujący kombajnem był trzeźwy.

 

 

Ostatnio informowaliśmy o motocykliście, który potrącił 6-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Dziewczynka jechała rowerem tuż za mamą. Pomimo nagrania, sprawca nadal jest poszukiwany.

Źródła: hej.mielec.pl, wiadomosci.wp.pl, www.polsatnews.pl

Może Cię zainteresować

zamknij