×

Wypadek w Dance Dance Dance. Roksana Węgiel zaczęła panikować i cała się trząść

Wypadek w Dance Dance Dance zmroził krew w żyłach widzów. Niewiele brakowało, aby jedna z uczestniczek doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu. W trakcie prób do najnowszego odcinka programu miała miejsce niezwykle niebezpieczna sytuacja. Doprowadziła do niej skomplikowana choreografia z wykorzystaniem drewnianych rekwizytów.

Roksana Węgiel znów w opałach

Trzecia edycja Dance Dance Dance podobnie jak minione odsłony programu budzi wiele emocji. Jak do tej pory mieli okazję przekonać się widzowie, największe zainteresowanie wzbudza Roksana Węgiel. 16-letnia piosenkarka, która zdobyła rozgłos za sprawą zwycięstwa w programie „The Voice Kids” oraz oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w programie nie może liczyć na taryfę ulgową.

Po tym, jak Agustin Egurrola bardzo surowo ocenił jeden z jej występów, internauci nie kryli oburzenia. Oliwy do ognia dolało ocenzurowanie występu gwiazdy, planowanego na 8 maja. Powodem miał być jej tęczowy makijaż, który jednoznacznie kojarzy się ze środowiskiem LGBTQ+.

Po nagraniu występu Roksany Węgiel inspirowanego teledyskiem Sii „The Greatest”, Telewizja Polska podjęła interwencję. Przedstawicielom TVP nie spodobało się, że utwór dedykowany ofiarom zamachu na gejowski klub w Orlando mógłby mieć charakter swoistego manifestu. Centrum Informacji Telewizji Polskiej wyjaśniło:

Program 'Dance Dance Dance' jest audycją o charakterze wyłącznie rozrywkowym, pozbawioną symboli, które mogą kojarzyć się z jakąkolwiek ideologią. Przedstawiciele TVP oraz firmy Rochstar – producenta wykonawczego.

Jakby tego było mało, w programie doszło do przerażającego wypadku. W trakcie prób do występu, jedna z uczestniczek wchodzących w skład grupy tanecznej Roksany Węgiel, została silnie ugodzona drewnianym patykiem. Oliwia Górniak otrzymała cios w oko. Sytuacja była na tyle poważna, że nagranie z incydentu ukazało się na stronie TVP w mediach społecznościowych.

Wypadek w Dance Dance Dance

Przyjaciółka Roksany, która została poszkodowana, opowiedziała o szczegółach wypadku.

Naszym rekwizytem były pałki i niestety tą pałką dostałam w oko.

Zaraz po zdarzeniu na miejsce przybył medyk. Zarówno ratownik medyczny, jak i Roksana Węgiel nie kryli strachu. Sytuacja wyglądała fatalnie. 16-latka wspominała później w rozmowie z dziennikarzami:

Miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich… Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło na moment. Bardzo się przestraszyłam. Zaczęłam panikować, zaczęłam cała się trząść.

W sobotnim odcinku na scenie będziemy mogli podziwiać Olę Nowak i Damiana Kordasa, Annę Matusiak i Stanisława Karpiela-Bułeckę. Miały wystąpić trzy pary, ale na razie nie wiadomo, czy Oliwia Górniak będzie mogła kontynuować swój występ po wypadku.

Jeśli zdrowie na to pozwoli, to wystąpi z Roksaną Węgiel. Emisja nowego odcinka odbędzie się 1 maja o godzinie 20.00 w TVP2.

Anna Mucha i Ida Nowakowska kłócą się w Dance Dance Dance

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij