×

Wypadek na obwodnicy Opola. Nie żyje 25-latka

Kolejne tragiczne doniesienia z polskich dróg. Wypadek na obwodnicy Opola – dwa samochody osobowe zderzyły się z ciężarówką. Nie żyje młoda kobieta.

Wypadek na obwodnicy Opola

Ostatnie tygodnie to prawdziwa czarna seria na polskich drogach. Odkąd zaczęły się wakacje, niestety policja regularnie przekazuje informacje podobne do tej.

Tym razem do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 19 lipca ok. godz. 14 na obwodnicy Opola, pomiędzy skrzyżowaniem z Częstochowską, a rondem Jerzego Szczakiela na DK 94.

Jak wynika z pierwszych ustaleń, kobieta, która kierowała samochodem osobowym, z nieustalonych przyczyn zjechała nagle na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym z naczepą. Potężny pojazd „złamał się”, co doprowadziło do tragedii. Kierująca innym autem osobowym nie miała szans na ucieczkę i uderzyła w naczepę.

Wypadek na obwodnicy Opola
Facebook

Nie żyje 25-latka

Niestety policja poinformowała, że 25-latka siedząca za kierownicą pojazdu nie żyje.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca renault zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła w koło ciężarówki. Ciężarówka po tym zderzeniu złamała się na pół i stanęła w poprzek drogi. Wtedy uderzyła w nią kierująca hyundaiem. Niestety ta kobieta zginęła na miejscu

– przekazała mł. asp. Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Wypadek na obwodnicy Opola
Facebook

25-latka – jedyna ofiara śmiertelna wypadku, jechała prawidłowo.

Dwie kobiety – pasażerka hyundaia oraz kobieta kierująca renault, trafiły do szpitala. Jedynie kierowca ciężarówki wyszedł z wypadku bez obrażeń.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Fotografie:

Może Cię zainteresować