×

Wypadek jurora „Mam Talent”. Mężczyzna doznał bardzo poważnego urazu kręgosłupa

Wypadek jurora „Mam Talent” spowodował, że dalsza część jego kariery stanęła pod znakiem zapytania. Gwiazdor złamał kręgosłup i ma już za sobą wielogodzinną, skomplikowaną operację.

Wypadek jurora „Mam Talent”

Nieszczęśliwe zdarzenie wywróciło do góry nogami życie jurora amerykańskiej wersji „Mam talent”. Bardzo lubiany przez widzów Simon Cowell doznał poważnego wypadku podczas jazdy na rowerze elektrycznym. Juror wspólnie ze swoją partnerką Lauren Silverman i synem Ericem testowali nowy pojazd.

Do zdarzenia doszło tuż przed domem gwiazdora. Obrażenia mężczyzny były tak poważne, że jego krewni zadecydowali o natychmiastowym przewiezieniu go do szpitala. Na miejscu okazało się, że konieczna jest pilna operacja. Simon Cowell przeszedł trwającą aż 6 godzin operację kręgosłupa. W plecach jurora umieszczono specjalny metalowy pręt, podtrzymujący kręgosłup.

Z napływających zza granicy doniesień wynika, że stan mężczyzny jest stabilny, jednak jeszcze przez jakiś czas będzie musiał przebywać pod opieką lekarzy. Ze względu na kontuzję, Simon Cowell nie pojawi się w odcinkach live do programu „America’s Got Talent”. Juror opublikował na Twitterze wpis, w którym podziękował swoim fanom za troskę.

Jeśli kupujesz rower elektryczny, przed pierwszą jazdą przeczytaj instrukcję. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości.

wypadek jurora Mam Talent 2
Instagram

To już kolejny wypadek

60-letni Simon Cowell oprócz występów w amerykańskiej wersji „Mam Talent”, zdobył sławę jako juror „X Factor” oraz amerykańskiego „Idola”. Zgodnie z planem, Cowell miał wrócić na plan „Mam Talent” 12 sierpnia. Nie jest to pierwszy poważny wypadek, jakiego doznał juror.

W 2017 roku Simon spadł ze schodów w swoim domu w Londynie. Stracił wówczas przytomność z powodu bardzo niskiego ciśnienia krwi. Fani mężczyzny już kilka miesięcy temu byli bardzo zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Cowell bardzo schudł i dlatego pojawiły się plotki sugerujące, że może być chory.

Wkrótce okazało się, że szczupła sylwetka jurora, to efekt częstszych niż do tej pory ćwiczeń, na które nareszcie mógł znaleźć czas w trakcie epidemii koronawirusa. Być może rower elektryczny miał być kolejnym gadżetem przydatnym do utrzymania wymarzonej formy. Mamy nadzieję, że Simon jak najszybciej wróci do pełni zdrowia.

wypadek jurora Mam Talent 3
Instagram
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować