×

Esmeralda Godlewska spowodowała niebezpieczny wypadek. W ciężkim stanie trafiła do szpitala

Na ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze odbywała się minioną niedzielę weekendowa impreza „Otwarta Ząbkowska”. Zrobiło się o niej wyjątkowo głośno, a wszystko za sprawą bardzo poważnego wypadku, do którego doszło tuż obok przed godziną 17. Jak się okazało, spowodowała go zanana ze swojego kontrowersyjnego wizerunku i „specyficznych piosenek” celebrytka.

Jak doszło do wypadku?

Prowadząca auto kobieta to Monika Godlewska znana jest w mediach jako Esmeralda, która kompletnie nie zwróciła uwagi na to, że ulica Ząbkowska jest zamknięta. Ratując się przed uderzeniem w metalowe barierki, dosłownie w ostatniej chwili wykonała bardzo gwałtowny skręt i uderzyła swoim audi w ścianę budynku. Zahaczyła także o wjeżdżającą na skrzyżowanie toyotę, która została uderzona w bok od strony pasażera. Uszkodzenia tego pojazdu nie należą jednak do poważnych. Znacznie gorzej jest w przypadku samochodu celebrytki. Niestety, ze zdrowiem Moniki również nie jest najlepiej…

Jej stan jest poważny

Godlewska trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Wszystko wskazuje na to, że przed spowodowaniem wypadku, celebrytka spożywała alkohol, który mieli od niej wyczuć świadkowie zdarzenia. Informacja ta jednak wciąż nie została jeszcze potwierdzona. Stan zagrażający życiu Godlewskiej nie pozwalał na zbadanie jej alkomatem. Pobrano jej natomiast krew w celu potwierdzenia doniesień. Póki co wyniki badań wciąż nie są nam znane.

Może Cię zainteresować

zamknij