×

Wyniki sekcji zwłok małżeństwa, które zginęło podczas grzybobrania. Wiadomo, jak umarli!

Co tam się wydarzyło? To pytanie zadawał sobie chyba każdy, kto usłyszał o śmierci małżeństwa, które zginęło po wyjściu do lasu na grzyby. Odpowiedź na nie miały dać wyniki sekcji zwłok pary grzybiarzy. Są już wstępne ustalenia.

Małżeństwo zginęło podczas grzybobrania

Do tragedii doszło w piątek w Staszowie w województwie świętokrzyskim. To tego dnia małżeństwo zginęło podczas grzybobrania w tajemniczych dotąd okolicznościach.

60-letni mężczyzna i 55-letnia kobieta pojechali na grzyby w rejon golejowskiego lasu na obrzeżach miasta Staszów. Kiedy para przez kolejne godziny nie wracała do domu i nie dawała żadnych oznak życia, zaniepokojona córka zgłosiła zaginięcie rodziców policji.

Oboje wyjechali z domu popołudniem tamtego dnia i do godziny 22 nie wrócili. Nie było też z nimi żadnego kontaktu

– przypomniał serwis Echodnia.pl.

Poszukiwania zaginionych trwały całą noc. W sobotę około godziny 9.00 jeden z funkcjonariuszy zauważył samochód należący do zaginionego małżeństwa. Tam dokonano szokującego odkrycia. W pojeździe znajdowały się zwłoki 55-letniej kobiety. Około 50 metrów dalej leżało ciało 60-letniego mężczyzny. Oboje nie dawali żadnych oznak życia.

wyniki sekcji zwłok pary grzybiarzy
KPP Staszów

Śmierć pary od początku była owiana tajemnicą. Sprawą zajęła się prokuratura. Wstępnie wykluczono, aby do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zginęło małżeństwo, miała dać sekcja zwłok.

Są już wyniki sekcji zwłok pary grzybiarzy

Według wstępnych wyników sekcji 55-letnia kobieta została uduszona przez zadzierzgnięcie pętli na jej szyi. Mężczyzna zaś zmarł przez powieszenie

– podał Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach, cytowany przez Echodnia.pl.

Na podstawie wyników badań śledczy zakładają, że doszło do samobójstwa rozszerzonego. Nie jest to jednak ostateczna wersja tragicznych wydarzeń.

Śledztwo nadal trwa. Wciąż będą sprawdzane inne wątki sprawy, przesłuchiwani świadkowie oraz badane ślady zabezpieczone na miejscu

– dodał Prokopowicz.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Materiały Policyjne (miniatura wpisu), KPP Staszów

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij