Rodzice gwałcili czwórkę dzieci podczas libacji alkoholowych. Najmłodsze ma tylko 5 lat

Życie rodzinne tej czwórki dzieci było istnym piekłem. Karolina, Kamila, Amelia i Jakub regularnie byli wykorzystywani seksualnie przez zwyrodnialców nasyłanych przez własnych rodziców, 38-letniego Jarosława i 41-letnią Izabelę. Jednak nie tylko na tym kończyła się tragedia niepełnoletnich dzieci. Były one (w tym 5-letni Kuba) maltretowane i gwałcone także przez ojca i matkę. W końcu po latach dorośli stanęli przed sądem.

Tragiczna sytuacja wyszła na jaw, gdy z powodu alkoholu sąd odebrał im dzieci i umieścił w rodzinie zastępczej

Wówczas okazało się, że „przyjaciele” domu – 42-letni Mariusz i 57-letni Zygmunt, regularnie gwałcili dzieci pary. Nikt z sąsiadów nawet nie przypuszczał, że za zamkniętymi drzwiami tej rodziny, dochodzi do takich scen, na które przyzwolenie dają rodzice.

Rodzice gwałcili czwórkę dzieci podczas libacji alkoholowych. Najmłodsze ma tylko 5 latUdostępnij

Jednak na samym początku, gdy wyszło na jaw, co robił Mariusz i Zygmunt, rodzice okłamywali wszystkich, twierdząc, że nie mają pojęcia o tym, co się działo

Wręcz kajali się publicznie i zapewniali, że o niczym nie wiedzieli: „Nie wybaczę sobie krzywdy moich dzieci”. Matka i ojciec poszkodowanych dzieci długo byli na wolności. Wszystko wydało się, gdy podczas przesłuchań Zygmunt i Mariusz zeznali, że w czasie orgii, do których się dopuszczali, udział brali także rodzice 😡😡

Piekło dzieci miało zacząć się w 2013 roku, gdy Izabela i Mariusz zamieszkali razem z dziećmi z poprzednich związków. Karolina jest córką Izabeli i Zygmunta, a Kamila, Amelia i Jakub to dzieci 38-latka. Gdy zamieszkali razem, na dobre zaczęły się libacje alkoholowe, w czasie których dochodziło do tych potwornych scen. Cała czwórka najpierw spożywała alkohol, a później gwałciła dzieci (!).

Rodzice gwałcili czwórkę dzieci podczas libacji alkoholowych. Najmłodsze ma tylko 5 latUdostępnij

Każdemu z nich grozi do 15 lat pozbawienia wolności

Fotografie: pxhere.com, imgur.com