×

Tata opublikował to zdjęcie na Facebooku. Gdy zobaczysz je w całości ten obraz zapamiętasz na zawsze

Na wyjątkowych zdjęciach znajduje się Carter Gentle z Farmington. Historia tego niesamowitego siedmiolatka poruszy Twoje serce, podobnie jak miliona użytkowników sieci na całym świecie, po tym jak jego ojciec opublikował je na Facebooku.

Carter Gentle urodził się z wrodzoną wadą serca. Jego bliscy od samego początku otoczyli go troską i ogromną miłością, jaka drzemała w ich sercach. W ciągu 7 lat na ziemi, ten chłopiec otrzymał tak wiele uczuć i doświadczył tyle miłości, że pewnie większość z nas nigdy tego nie zazna.

Odwaga występuje we wszystkich formach, czasami jest to 5-letnia dziewczynka, która zbiera pieniądze, aby pomóc jej niepełnosprawnemu bratu, czasami jest to żona, która pozostaje przy mężu w zdrowiu czy w chorobie, a czasem jest to mały chłopiec, jak Carter.

Kilka tygodni temu, Carter przeszedł swoją dwunastą operację na otwartym sercu. Rodzinie nie było łatwo przetrwać takich okoliczności, a co ma powiedzieć małe dziecko. Gdy bandaże zostały usunięte, Carter był zasmucony, gdy zobaczył, że jego ciało jest pokryte bliznami.

Oto Carter Gentle w eleganckim wydaniu.

1

Ten 7-letni chłopiec jest wyjątkowy. Urodził się z wrodzoną wadą serca, a niedawno przeszedł 12-tą operację na otwartym sercu.

2

Choć Carter był odważny to niestety, kiedy zobaczył blizny powstałe po operacji, pomyślał, że będzie wyśmiewany.

3

„Carterowi zdjęto bandaże dziś rano. Płakał przez 45 minut, kiedy zobaczył swoje blizny. Powiedział, że boi się, że ludzie będą myśleć, że jest brzydki.” – napisał jego ojciec, Mark Gentle.

4

„Dla mnie jako rodzica ciężko było usłyszeć coś takiego. Powiedzieliśmy mu, że jego blizny są piękne i sprawiają, że wygląda jak superbohater.” – kontynuował.

5

Ojciec dziecka udostępnił jego zdjęcia na Facebooku.

Spodziewając się zaledwie kilku polubień od przyjaciół, Mark i jego żona Sara, byli w szoku, gdy kilkaset polubień zamieniło się w kilka tysięcy, które następnie przekształciły się w kilka milionów wyrazów wsparcia dla chłopca.

6

Mark włączył powiadomienia w swoim telefonie, aby pokazać jak bardzo poruszył Internautów na całym świecie.

Carter na to: „Tato, to znów dla mnie? – Za każdym razem patrząc na mnie tymi dużymi oczami.”

7

„Jego rany są tym, co sprawia, że jest sobą. Pokazał wszystkim, co pokonał, i że był silniejszy od choroby, która próbowała go zabić. Wyjaśniłem mu, że jest wiele osób, które mają dużo blizn, i że trzeba być z nich dumnym.” – powiedział Gentle.

8

Myślę, że wszyscy się z nim zgadzamy.

Polecane

Może Cię zainteresować