×

25 naprawdę wyjątkowych zdjęć ślubnych, które zasługują na to, aby je zobaczyć. #4 wzruszająca chwila

Fearless Photographers to organizacja, która zajmuje się tym co najlepsze w fotografii ślubnej. Co kilka miesięcy publikują zestawienie wyselekcjonowanych fotografii ślubnych, które ich zdaniem zasługują na uwagę. Całkiem niedawno zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję i trzeba przyznać, że również tym razem nie zawiedli!

Osoby zajmujące się witryną przejrzały tysiące zgłoszeń utalentowanych fotografów z całego świata, ale spośród nich wybrano tylko 140 laureatów. Poniżej przedstawiamy 25 wyjątkowych ujęć z tej kolekcji wraz z komentarzem od redakcji Fearless Photographers.

Urzekły nas te zdjęcia i mamy nadzieję, że Ty również będziesz mieć podobne odczucia!

#24

#24

Zwykły portret Panny Młodej z tą starszą osobą, którą z pewnością bardzo kocha, byłby znacznie mniej bogaty niż to refleksyjne ujęcie z dystansu. Odbicie w lustrze jest starannie zestawione z figurką religijną i innymi prostymi przedmiotami osobistymi na pierwszym planie.

#25

#5

W bardziej delikatnych, prywatnych chwilach jak ta pięknie uchwycona prosta pieszczota ma zdjęciu, jest ważną częścią, która opowiada prawdziwą historię.

Może Cię zainteresować

zamknij