×

Panna Młoda nie miała żadnych przyjaciółek. Na sesję fotograficzną zaprosiła samych mężczyzn!

Co zrobić jeśli Panna Młoda pragnie sesję zdjęciową z druhnami, ale niestety nie ma żadnych bliskich koleżanek?

Otóż 24-letnia Rebeca z Brazylii postanowiła zaprosić swoich dobrych kumpli! Rebeca ma znacznie lepsze relacje z męskim gronem swoich znajomych, więc zdecydowała, że dobrym pomysłem jest improwizowanie niż wymuszona grzeczność.

„Przyszło mi to do głowy tydzień przed ślubem. Chciałam mieć dziewczęce zdjęcia, szampan, różowe szlafroki i te sprawy, ale uświadomiłam sobie, że nie mam serdecznych koleżanek, które mogłabym zaprosić. Zrobiło mi się trochę przykro, ale od czego ma się przyjaciół?”

Rebeca studiuje informatykę i jest jedyną dziewczyną pośród 60 studentów. Podczas nauki nawiązała kilka serdecznych przyjaźni z kolegami z roku. Panowie oczywiście stanęli na wysokości zadania i bez dyskusji stawili się na dziewczęcą sesję. Wszyscy mieli masę zabawy!

Panna Młoda podzieliła się swoją niecodzienną sesją zdjęciową w mediach społecznościowych i jak łatwo się domyślić, internauci pokochali pomysł!
Wspaniale, że Rebeca ma przyjaciół, na których zawsze może liczyć i panowie natychmiast zjawili się, by pomóc przyjaciółce w potrzebie. Efekt jest niesamowity i widać, że wszyscy świetnie się bawią! No i jakie wspomnienia!

Może Cię zainteresować

zamknij