×

Facet, którego wybierzesz, zdradzi wiele o Twoim charakterze. Wygląd czasem ma znaczenie

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, gdy poznajemy nowych ludzi. Nie ma co ukrywać, że doszukujemy się w nich wtedy cech charakteru, bo zwracamy uwagę na to, co widzimy i co rzuca nam się w oczy. To z kolei pokazuje, jakie my mamy cechy charakteru i na jakiej podstawie dobieramy sobie na przykład partnerów.

Dziś drogie panie, dowiecie się, co mówią Wasze wybory. Dzięki temu przekonacie się, jakie cechy charakteru macie ??

Najpierw przyjrzyjcie się mężczyznom, których zaraz zobaczycie, a potem wybierzcie jednego z nich i dowiedzcie się, co oznacza Wasz wybór.

1. DRWAL

Lubisz mężczyzn, którzy wiedzą czego pragną i potrafią wdrożyć to w życie. Chcesz poczuć się jak malutka dziewczynka, którą nagle ktoś łapie za rękę i prowadzi w określonym kierunku. Zwracasz uwagę na to, jak ubiera się Twój wybranek, bo chcesz abyście razem tworzyli idealny związek – nie tylko charakterologicznie ale i wizerunkowo. Dla Ciebie prawdziwy facet to taki, który potrafi uderzyć pięścią w stół i powiedzieć, że do niego należy ostatnie zdanie.

2. BAD BOY

Nie ma co ukrywać – lubisz życie na krawędzi. Imponują Ci mężczyźni, którzy potrafią wzbudzić w Twoim życiu emocje i cenisz taki rollercoaster emocjonalny. Nawet nie przeszkadza Ci to, że jednego dnia Twój wybranek wyznaje Ci miłość, a drugiego dnia w ogóle do Ciebie się nie odzywa. Lubisz też to uczucie, że taki facet podoba się prawie wszystkim kobietom, a on akurat teraz wybrał tylko Ciebie. Tylko pytanie: „Czy będziesz jego przygodą, czy miłością na całe życie?”

3. BIZNESMEN

Christian Grey z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” trochę namieszał i kobietom marzą się mężczyźni w garniturach, którzy stanowczym tonem potrafią zająć się sprawami biznesowymi, ale tak samo w domu potrafią powiedzieć, czego pragną. Jeśli lubisz taki typ mężczyzn, to znaczy, że upatrujesz w nim także kogoś, kto będzie potrafił się Tobą zająć i spełniać swoje erotyczne zachcianki.

4. SPORTOWIEC

Nie umiesz usiedzieć w miejscu i takiego samego faceta szukasz dla siebie. Chcesz aktywnie spędzać każdą chwilę, bo dzięki temu odprężasz się i wiesz, że żyjesz. Nie liczą się dla Ciebie dobra materialne, ale pasja i zaangażowanie w związku. Jesteś wręcz zdania, że nieważne jest to, kto jaki ma dorobek, ale jeśli nie ma w życiu żadnego hobby, to znaczy, że jest biednym człowiekiem.

5. ROMANTYK

W sekundę zakochujesz się w jego pełnych głębi oczach, które potrafią wyrazić każdą emocje. Dobrze wiesz, że możesz z nim przeżyć niezapomniane chwile i poczuć się jak księżniczka. Taki facet potrafi spełniać marzenia kobiety o tym, aby czuć się Jedyną w swoim rodzaju.

6. NAUKOWIEC

Kręcą Cię faceci, którzy wiedzą więcej od Ciebie. Tacy, którzy są w jakiejś dziedzinie najlepsi i potrafią zagiąć niejednego. Mimo że sama nie masz pojęcia o tym co mówi Twój wybranek, potrafisz godzinami wpatrywać się w niego i słuchać o komputerach, astronomii czy statystyce.

7. IMPREZOWICZ

Ten typ podoba się specyficznym kobietom, które tak samo jak on nie lubią zbytnio się angażować i chcą żyć chwilą. Kochasz być w centrum zainteresowania, jesteś atrakcyjna, oglądają się za Tobą mężczyźni, a Ty wiesz, czego chcesz od życia i dążysz do tego. Jesteś niezależną kobietą z otwartym umysłem i potrzebujesz kogoś na takim samym poziomie.

8. DUSZA TOWARZYSTWO

To facet, którego lubią wszyscy. Gdy tylko pojawia się na domówce, od progu słychać jego śmiech, a ludzie momentalnie koło niego się schodzą, aby się z nim przywitać i pożartować. Ty chętnie wiążesz się z kimś takim, bo wiesz, że każdy dzień będzie należał do tych udanych. Nie lubisz smutasów, dlatego wybrałaś sobie kogoś, kto od samego rana potrafi Cię rozbawić i poprawić humor.

I jak babeczki, sprawdziło się u Was? ?

Polecane

Może Cię zainteresować