Kategorie Inne

Facet, którego wybierzesz, zdradzi wiele o Twoim charakterze. Wygląd czasem ma znaczenie

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, gdy poznajemy nowych ludzi. Nie ma co ukrywać, że doszukujemy się w nich wtedy cech charakteru, bo zwracamy uwagę na to, co widzimy i co rzuca nam się w oczy. To z kolei pokazuje, jakie my mamy cechy charakteru i na jakiej podstawie dobieramy sobie na przykład partnerów.

Dziś drogie panie, dowiecie się, co mówią Wasze wybory. Dzięki temu przekonacie się, jakie cechy charakteru macie 😊😈

Najpierw przyjrzyjcie się mężczyznom, których zaraz zobaczycie, a potem wybierzcie jednego z nich i dowiedzcie się, co oznacza Wasz wybór.

1. DRWAL

Lubisz mężczyzn, którzy wiedzą czego pragną i potrafią wdrożyć to w życie. Chcesz poczuć się jak malutka dziewczynka, którą nagle ktoś łapie za rękę i prowadzi w określonym kierunku. Zwracasz uwagę na to, jak ubiera się Twój wybranek, bo chcesz abyście razem tworzyli idealny związek – nie tylko charakterologicznie ale i wizerunkowo. Dla Ciebie prawdziwy facet to taki, który potrafi uderzyć pięścią w stół i powiedzieć, że do niego należy ostatnie zdanie.

2. BAD BOY

Nie ma co ukrywać – lubisz życie na krawędzi. Imponują Ci mężczyźni, którzy potrafią wzbudzić w Twoim życiu emocje i cenisz taki rollercoaster emocjonalny. Nawet nie przeszkadza Ci to, że jednego dnia Twój wybranek wyznaje Ci miłość, a drugiego dnia w ogóle do Ciebie się nie odzywa. Lubisz też to uczucie, że taki facet podoba się prawie wszystkim kobietom, a on akurat teraz wybrał tylko Ciebie. Tylko pytanie: „Czy będziesz jego przygodą, czy miłością na całe życie?”

3. BIZNESMEN

Christian Grey z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” trochę namieszał i kobietom marzą się mężczyźni w garniturach, którzy stanowczym tonem potrafią zająć się sprawami biznesowymi, ale tak samo w domu potrafią powiedzieć, czego pragną. Jeśli lubisz taki typ mężczyzn, to znaczy, że upatrujesz w nim także kogoś, kto będzie potrafił się Tobą zająć i spełniać swoje erotyczne zachcianki.

4. SPORTOWIEC

Nie umiesz usiedzieć w miejscu i takiego samego faceta szukasz dla siebie. Chcesz aktywnie spędzać każdą chwilę, bo dzięki temu odprężasz się i wiesz, że żyjesz. Nie liczą się dla Ciebie dobra materialne, ale pasja i zaangażowanie w związku. Jesteś wręcz zdania, że nieważne jest to, kto jaki ma dorobek, ale jeśli nie ma w życiu żadnego hobby, to znaczy, że jest biednym człowiekiem.

5. ROMANTYK

W sekundę zakochujesz się w jego pełnych głębi oczach, które potrafią wyrazić każdą emocje. Dobrze wiesz, że możesz z nim przeżyć niezapomniane chwile i poczuć się jak księżniczka. Taki facet potrafi spełniać marzenia kobiety o tym, aby czuć się Jedyną w swoim rodzaju.

6. NAUKOWIEC

Kręcą Cię faceci, którzy wiedzą więcej od Ciebie. Tacy, którzy są w jakiejś dziedzinie najlepsi i potrafią zagiąć niejednego. Mimo że sama nie masz pojęcia o tym co mówi Twój wybranek, potrafisz godzinami wpatrywać się w niego i słuchać o komputerach, astronomii czy statystyce.

7. IMPREZOWICZ

Ten typ podoba się specyficznym kobietom, które tak samo jak on nie lubią zbytnio się angażować i chcą żyć chwilą. Kochasz być w centrum zainteresowania, jesteś atrakcyjna, oglądają się za Tobą mężczyźni, a Ty wiesz, czego chcesz od życia i dążysz do tego. Jesteś niezależną kobietą z otwartym umysłem i potrzebujesz kogoś na takim samym poziomie.

8. DUSZA TOWARZYSTWO

To facet, którego lubią wszyscy. Gdy tylko pojawia się na domówce, od progu słychać jego śmiech, a ludzie momentalnie koło niego się schodzą, aby się z nim przywitać i pożartować. Ty chętnie wiążesz się z kimś takim, bo wiesz, że każdy dzień będzie należał do tych udanych. Nie lubisz smutasów, dlatego wybrałaś sobie kogoś, kto od samego rana potrafi Cię rozbawić i poprawić humor.

I jak babeczki, sprawdziło się u Was? 😊