×

10 osób, które mają wytatuowane ponad 90% ciała. Część z nich wygląda naprawdę strasznie

Ponoć od jednej dziary się zaczyna. Następne to już tylko kwestia czasu. Tatuaże z reguły mają podkreślić czyjąś osobowość i sprawić, że ich właściciele poczują się lepiej we własnej skórze. Niestety, w tych 15 przypadkach kogoś zdecydowanie poniosła wyobraźnia.

Patrząc na te zdjęcia, aż ma się ochotę zapytać samego siebie: O co w tym wszystkim chodzi?! Co kierowało tymi ludźmi, żeby tak bardzo zmienić swój wygląd zewnętrzny?

#1 Erik Sprague

Erik Sprague jest znany jako Człowiek Jaszczurka – ma rozdwojony język, implanty brwiowe i wytatuowane na całym ciele łuski. Przed pandemią objeżdżał świat w celu prezentowania siebie i swojego nietypowego show.

#2 Julia Gnuse

Ciało Juli Gnuse jest wytatuowane w 95%. To najbardziej wytatuowana kobieta świata. Jej pierwsze tatuaże miały na celu ukryć chorobę skóry. Ostatecznie dziaranie ciała stało się jej uzależnieniem.

#3 Rick Genest

Gdy Rick Genest miał 15 lat, zdiagnozowano u niego guza mózgu. Przeszedł ciężką operację, która tylko umocniła go w przekonaniu, że to, co chce robić ze swoim ciałem, nie świadczy kompletnie o tym, jakim jest człowiekiem.

Trzeba poznać drugiego człowieka i spojrzeć w jego serce i duszę, aby móc dopiero wydawać osąd. Rick Genest ze wszystkimi swoimi tatuażami pokazuje to najdobitniej.

#4 Denis Avner

Dennis Avner znany był jako Człowiek Kot. Tygrysie tatuaże, rozszczepiona warga, ostre zęby i zwierzęco wyglądające oczy sprawiły, że bardziej przypominał kota niż człowieka. Mężczyzna popełnił samobójstwo w 2012 roku.

#5 Tom Leppard

Tom Leppard był mieszkającym w Szkocji pustelnikiem. Przez wiele lat był uznawany za najbardziej wytatuowanego człowieka na świecie – jego ciało w 99% było pokryte dziarami. Zmarł w 2016 roku w wieku 80 lat.

#6 Matt Gone

Jego ciało jest w ponad 95% pokryte dziarami – tyczy się to nawet oczu! Niesamowite jest w tym wszystkim to, że wytatuował je sobie… sam! Wstrzyknął tusz do białek oczu, przez co jedno jego oko jest zielone, a drugie niebieskie.

#7 Etienne Dumont

Etienne Dumont nie tylko jest pokryty tatuażami. Na uwagę zasługują również tunele w jego uszach o średnicy 7 cm! Etienne jest uważany za jednego z największych krytyków sztuki szwajcarskiej.

#8 Elaine Davidson

Elaine Davidson zapisała się do Księgi Rekordów Guinnessa za sprawą ilości kolczyków, które posiada na swoim ciele – ma ich 10 503! Zakładając, że przykuwa sobie jeden kolczyk dziennie, przykucie ich wszystkich zajęłoby jej prawie 29 lat!

#9 Maria-Jose Cristerna

Media Source

Choć ciężko to sobie wyobrazić, Maria była kiedyś… prawnikiem. Obecnie jest właścicielką studia tatuażu w Meksyku i międzynarodową celebrytką. Modyfikację swojego ciała rozpoczęła po odejściu od męża, który się nad nią znęcał.

#10 Gregory Paul McLaren

Gregory Paul McLaren jest wytatuowany dosłownie CAŁY – łącznie z wnętrzem ust, powiekami, a nawet… napletkiem! Nowozelandczyk jest również utalentowanym „artystą” – potrafi żonglować i… połknąć miecz.

Może Cię zainteresować