×

Wybuch w Poznaniu. Sadystyczny mąż zamordował żonę, po czym zrównał ich dom z ziemią

Tomasz J. od dawana znęcał się nad swoją żoną. Piekło, które jej zgotował jest niewyobrażalne. Swoim ostatnim aktem szaleństwa doprowadził do śmierci niewinnych osób.

Mężczyzna przez lata znęcał się nad Beatą J. Pod wpływem środków odurzających regularnie katował żonę

Doprowadzona do skraju wytrzymałości kobieta w końcu zdobyła się na odwagę i zdecydowała na rozwód. Beata J. miała nadzieję, że jej koszmar w końcu dobiegnie końca i będzie mogła prowadzić spokojne życie z synem. Sadystyczny mąż wyjechał do Anglii.

W ostatnią sobotę (3.03.2018) Tomasz J. wrócił jednak do Poznania. Kobieta była wstrząśnięta widokiem byłego męża

Doszło do awantury. Wściekły mężczyzna najpierw dźgnął byłą żonę, później nożem rozciął jej ciało od mostka do pasa. Psychopata obciął głowę kobiety i na czole napisał „za zdradę”. Na koniec próbował popełnić samobójstwo, rozszczelnił więc instalację gazową w kamienicy.

Część budynku wybuchła. W zawalonym budynku znaleziono ciała czterech lokatorów i wcześniej brutalnie zamordowanej Beaty J.

Ratownicy dodają, że pod gruzami może znajdować się więcej ofiar. Niedoszły samobójca jednak przeżył. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Ponad 60 procent jego ciała jest poparzone. Mężczyzna nie oddycha samodzielnie. Choć znajduje się w śpiączce, szanse na przeżycie są nikłe.

Ratownicy wciąż próbują oszacować liczbę ofiar. W 19 mieszkaniach było 61 lokatorów, jednak nikt nie wie, ile osób było tego dnia w budynku

Polecane

Może Cię zainteresować