×

Internauci wyśmiali suknię panny młodej. „Wyglądasz jakbyś szła na striptiz a nie ślub”

Ślub i wesele powinny być jednymi z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Niestety przygotowania do tego specjalnego dnia często spędzają młodym sen z powiek. Niełatwo jest wprowadzić w życie wszystkie zwyczaje i nie narazić się na nieprzyjemne komentarze. Tym razem poszło o weselną stylizację. Pewna panna młoda założyła na swój ślub dość ciekawą kreację, która wywołała wiele emocji. Internauci stwierdzili, że taka suknia ślubna jest zbyt wulgarna.

Jaką suknię ślubną wybrać?

Każda kultura ma swoje zwyczaje co do ślubów, o których można by napisać całe opasłe tomy książek. Tłuczenie talerzy, kieliszków czy witanie chlebem – w różnych krajach wszystko wygląda odrobinę inaczej.

Jednak co do jednego większość osób na całym świecie jest zgodna – suknia ślubna powinna być długa i nie pokazywać za dużo ciała. Ale czasy się zmieniają, a wybór ślubnych kreacji jest ogromny. Poszukiwania tej jedynej sukienki zajmują pannom młodym dużo czasu, między innymi w obawie przed krytyką od rodziny i bliskich.

Jedną z najważniejszych kwestii jest to, jak dużo ciała można pokazać w sukni ślubnej. Zwłaszcza jeśli ceremonia odbywa się w kościele. Każdy ma swoje granice tolerancji, ale w przypadku tej panny młodej wszyscy są zgodni. Jej sukienka jest wulgarna i pokazuje zdecydowanie za dużo.

Panna młoda założyła wulgarną suknię ślubną

Niecodzienna kreacja ze ślubu pojawiła się na jednej z facebookowych grup, której członkowie dzielą się ze sobą weselnymi wpadkami. Jeden z nich wrzucił zdjęcie, które dostał od jednego z gości ślubu. Dziewczyna założyła na swój ślub wyjątkowo kusą sukienkę.

Właściwie nawet nie jesteśmy pewni, czy tę kreację można nazwać sukienką. Przypomina raczej króciutki top albo stanik odkrywający brzuch z doszytymi rękawami w zestawie z długą spódnicą. Jedyne co pozostało z tradycyjnej ślubnej sukni to biały kolor. Całość stylizacji dopełniał tatuaż na brzuchu.

Wulgarna suknia ślubna wywołała wiele komentarzy

Internauci nie pozostawili na odważnej pannie młodej suchej nitki. Byli przekonani, że stylizacja jest co najmniej nieodpowiednia do okazji:

W innej sukience wyglądałaby świetnie, a tak to nie wiem czy idzie na swoje wesel czy pracuje w klubie ze striptizem

Widzę, że wybierając suknie myślała już tylko o nocy poślubnej

Kurczę, teraz chciałbym wiedzieć co to za tatuaż

Dzwoniła Britney Spears, koniecznie chciałaby odzyskać swoją sukienkę z 2002 roku

No cóż, w tym przypadku trudno kłócić się z opinią internautów. Ale mimo wszystko, ślub to dzień dla pary młodej, więc to, co założą, powinno interesować tylko ich. W końcu to oni będą wspominać te chwile do końca życia.

Zgadzacie się, że ta suknia ślubna była zbyt wulgarna?

Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij