×

Postawiła na odważną kreację na wesele. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Ta kreacja założona przez nastolatkę wzbudziła sporo kontrowersji w sieci. Dziewczyna raczej nie spodziewała się, że jej stylizacja wywoła aż tak ogromne poruszenie i że zobaczą ją ludzie na całym świecie. Wiele osób uznało, że kreacja jest co najmniej zbyt wulgarna na wesele. W tym wypadku modowa odwaga chyba się nie opłaciła.

Idąc na wesele najlepiej postawić na klasykę

O weselnych zwyczajach i regułach można by napisać całe opasłe tomy książek. Niestety dla niektórych, żaden oficjalny zbiór nie istnieje. Szkoda, bo z pewnością mógłby ocalić część osób przed żenującymi momentami.

sztuczne ognie na weselu
Pexels

Większość osób ma świadomość, że w przypadku wyboru stylizacji na wesele najlepiej sprawdzi się klasyka, czyli garnitur dla panów i elegancka sukienka dla pań. Oczywiście czasem można zaszaleć ze smokingiem, czy kombinezonem w przypadku kobiet, ale najbezpieczniej jest trzymać się niepisanych reguł.

balony wypuszczone na ślubie przez gości
Pexels

Strój ma przynajmniej kilka mankamentów

Z tym stwierdzeniem na pewno zgodziłaby się teraz pewna nastolatka. Jej kreacja przygotowana na wesele wywołała ogromne poruszenie w internecie, ale raczej nie w pozytywnym kontekście. Znajoma nastolatki udostępniła jej zdjęcie na forum Reddit, gdzie zobaczyli i przede wszystkim skomentowali ją ludzie z całego świat. Ich opinie były zgodne – wesele to nie impreza na takie stylizacje.

wulgarna kreacja na wesele
Imgur

Warto dokładnie przyjrzeć się zdjęciu nastolatki. Dziewczyna ewidentnie chciała wyglądać elegancko, ale z pazurem. Niestety wyszło raczej średnio. Uwagę przykuwa przede wszystkim odsłonięty brzuch, ale to jeszcze nie wszystko.

Top wygląda raczej jak owinięty wokół piersi bandaż. Z kolei wystający stanik sprawia, że zastanawiamy się, czy top jest na pewno we właściwym rozmiarze. Sprawy nie polepszają również eleganckie, ale dość krótkie szorty. Stylizację dopełnia ciemna marynarka, która niestety nie jest w stanie uratować całości.

wulgarna kreacja na wesele
Imgur

Internauci orzekli jednogłośnie – kreacja jest zbyt wulgarna na wesele

Nastolatka ma piękną figurę i jej kreacja sama w sobie nie jest zła. Niestety nie da się ukryć, że kompletnie nie broni się w kontekście okazji. Tego samego zdania byli internauci, którzy nie zostawili na dziewczynie suchej nitki:

Takie dziewczyny robią wszystko, żeby wyglądać wulgarnie, po czym dokładają pasek Gucci i myślą, że to czyni z nich damy

Może uznała to wesele za dobry sposób na znalezienie męża dla siebie. Albo przynajmniej kogoś na jedną noc.

Jak dla mnie wszystko idealnie pasuje. Wulgarny strój idealnie zgrywa się z jej pomarańczowym samoopalaczem na całym ciele

wulgarna kreacja na wesele
Imgur

Zgadzacie się, że kreacja jest zbyt wulgarna na wesele, czy może nie jest aż tak źle?

Może Cię zainteresować