Wszystko, co najlepsze dla twojego pupila – najpopularniejsze produkty dla zwierząt

  Wszystko, co najlepsze dla twojego pupila – najpopularniejsze produkty dla zwierząt

  Każdy pupil wymaga specjalnej uwagi
  Każdy pupil wymaga specjalnej uwagi
  Źródło zdjęć: © GETTY | Anadolu
  12.04.2024 13:56

  Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Dlatego warto zadbać o swojego pupila, jak o prawdziwego przyjaciela. Dotyczy to nie tylko właścicieli psów, ale także kotów i innych zwierząt domowych. Jeśli chcesz zapewnić swojemu podopiecznemu to, co najlepsze, sprawdź naszą listę najpopularniejszych produktów dla zwierząt.

  Suplementy diety dla psów

  Suplementy diety dla psów
  Suplementy diety dla psów© Amazon

  Podstawą dbania o zdrowie swojego pupila jest odpowiednie żywienie. Niestety standardowe karmy nie zawsze zwierają wszystkie składniki niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. Z tego względu dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w odpowiednie suplementy diety dla psów. Te produkowane przez firmę Purina zawierają priobiotyki, które wspomagają prace układu trawiennego. Co więcej, suplementy od tego wpływają na układ odpornościowy zarówno szczeniaków, jak i starszych psów.

  Obroża przeciw kleszczom i pchłom

  Obroża przeciw pchłom i kleszczom
  Obroża przeciw pchłom i kleszczom© Amazon

  Równie istotne dla zdrowia psa jak utrzymywanie odpowiedniej diety jest zapewnienie mu odpowiedniej ochrony przed pasożytami. Dotyczy to nie tylko pasożytów wewnętrznych, ale także tych zewnętrznych, jak pchły czy kleszcze. A o złapanie tych ostatnich nie trudno. Wystarczy spacer po lesie lub łące, aby pies wrócił z niechcianym pasażerem. Pasożyty są zaś dla psa nie tylko uciążliwe, ale mogą przenosić niebezpieczne choroby. Dlatego, aby ochronić przed nimi swojego psa kup mu obrożę przeciw kleszczom i pchłom

  Przysmaki dentystyczne dla psów

  Przysmaki dentystyczne dla psów
  Przysmaki dentystyczne dla psów© Amazon

  Większość właścicieli psów pamięta o odpowiedniej diecie, regularnych wizytach u weterynarza czy stosowaniu środków ochrony przeciw pasożytom. Nie wszyscy pamiętają jednak o tym, że należy dbać także o zęby swoich pupili. A jak najlepiej to zrobić? Podać swojemu psu przysmaki dentystyczne Pedigree. Pomagają one w usuwaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego oraz odświeżają oddech. Co więcej, występują w wielu smakach, co sprawia, że psy je uwielbiają

  Podkłady dla psów

  Mata chłonna dla psów
  Mata chłonna dla psów© Amazon

  Każdy właściciel psa wie o tym, że trzeba przynajmniej parę razy dzienni wyprowadzić go na dwór. Pupila trzeba jednak nauczyć tego zwyczaju. Szczeniaki często załatwiają się niemal gdziekolwiek. Dlatego, aby uniknąć w domu przykrych niespodzianek, warto zaopatrzyć się w specjalne podkłady dla psów. Są to chłonne maty, które pozwalają chronić podłogę przed zawilgoceniem lub zabrudzeniem. Podkłady będą przydatne również w przypadku starszych psów, które nie mają już sił wychodzić na zewnątrz.

  Żwirek dla kotów

  Żwirek dla kota
  Żwirek dla kota© Amazon

  Koty w przeciwieństwie do psów załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne w domu. Dlatego ich właściciele powinni zapewnić im do tego odpowiednie warunki. Niezbędny będzie zatem zakup kuwety oraz właściwego żwirek. Ten ostatni musi być przede wszystkim chłonny - ułatwi to bowiem sprzątanie. Warto, aby absorbował także nieprzyjemne zapachy. Osobom cierpiącym na alergie poleca się zakup żwirku, który nie pyli. Ograniczy to ryzyko wywołania reakcji alergicznej.

  Eliminator zapachu

  Eliminator zapachów
  Eliminator zapachów© Amazon

  Posiadanie zwierzęcia daje dużo powodów do radości. Wiążą się z tym jednak także pewne także problemy. Wracając do domu, ich właściciel mogą natknąć się na mało przyjemną niespodziankę. Dlatego powinni zaopatrzyć się w emilinator zapachu. Dzięki niemu można w szybki i łatwy sposób pozbyć się odoru kału, moczu czy wymiocin. Wysokiej jakości elimatory zapachu jak marki Pooph, nie tylko usuną nieprzyjemne zapachy, ale także wszelkie ślady po zanieczyszczeniach.

  Legowisko ortopedyczne dla psa

  Legowisko ortopedyczne dla psa
  Legowisko ortopedyczne dla psa© Amazon

  Pies powinien mieć w domu swój kąt - miejsce, gdzie może odpocząć i nabrać sił. Warto zapewnić swojemu pupilowi, jak najlepsze warunki do snu. Dobrym sposobom na to jest zakup legowiska ortopedycznego. Zapewni ono psu odpowiednie ułożenie ciała i w efekcie wysoki komfort. Wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów sprawi, że będzie spał spokojnie.

  Piłka do zabawy dla psa

  Piłka dla psa
  Piłka dla psa© Amazon

  Posiadanie psa to nie tylko obowiązki, ale także dużo wspólnej zabawy. Dlatego warto kupić swojemu pupilowi różne zabawki. Prawdziwym hitem wśród nich są zdecydowanie piłki. Pozwalają one bowiem bawić się z psem zarówno w domu, jak i na dworze. Co więcej, wiele psów lubi także samodzielnie "szaleć" z piłką. Przy jej zakupie warto jednak zwrócić uwagę na to, aby była wykonana z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów.

  Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, z których wydawca może otrzymać prowizję, jeśli kupisz produkt lub usługę za pośrednictwem tych linków. Linki partnerskie nie wpływają na opinie o produktach zawartych w artykule.

  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także