×

Wszystkie kobiety Antka Królikowskiego. Dopiero teraz jego EX zaczynają mówić o kulisach związków i rozstań

Antoni Królikowski w tym roku skończył 33 lata. Młody aktor ma na swoim koncie nie tylko wiele dobrych filmów, ale też wiele medialnych związków. Kim były kobiety Antka Królikowskiego? Jak poznawał znane piękności i jakie były powody rozstań? Przyjrzyjmy się miłosnym historiom jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia.

Wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego – historie, zdjęcia, powody rozstania

#1 Laura Breszka i Antek Królikowski – historia związku i powód rozstania

Pierwszym medialnym związkiem Antoniego była Laura Breszka. Para zaczęła spotykać się w 2012 roku. Aktor maił wtedy zaledwie 23 lata, a kobieta, którą wybrał sobie na partnerkę miała już dziecko z poprzedniego związku. Antoni jednak nie przestraszył się odpowiedzialności, a nawet mówił, że córka dodaje uroku jego partnerce. W 2014 roku, po dwóch latach związku para postanowiła o rozstaniu. Powodem miał być zbyt imprezowy tryb życia aktora.

wszystkie kobiety antka królikowskiego. Laura Breszka i Antek Królikowski
źródło: AKPA

Po latach Laura zabrała głos w sprawie związku z Antkiem. W wywiadzie z jastrzabpost.pl zdradziła, że był bardzo rodzinnym partnerem. Potwierdziła, że życie rodzinne potrafił łączyć z imprezowaniem.

#2 Samuela Górska i Antoni Królikowski – zdjęcia, związek

Chwilę po rozstaniu z Laurą, Antoni pojawił się na salonach z piękną uczestniczką programu Top Model. Samuela Górska brała udział w 4 edycji popularnego programu. Choć para pięknie wyglądała razem na zdjęciach, to ich relacja nie trwała długo. Powód rozstania zachowali dla siebie. Dziś, piękna modelka jest zaręczona z Rafałem Torkowskim. Mężczyzna również brał udział w programie Top Model.

Wszystkie kobiety Antka Królikowskiego. Samuela Górska i Antoni Królikowski
źródło: instagram

Samuela dziś wspomina relację z Antkiem. Z przymrużeniem oka: „Tam był gdzieś przy barze. On zawsze jest przy barze”

#3 Joanna Jarmołowicz i Antek Królikowski – byli parą?

Już w marcu tego samego roku, dziewczyną Antka została aktorka Joanna Jarmołowicz. Pojawili się na imprezach branżowych trzymając się za ręce. Choć związek ten nie trwał długo, to Joanna została w rodzinie Królikowskich.

Wszystkie kobiety Antka Królikowskiego.  Joanna Jarmołowicz
źródło: instagram/asiajarmolowicz

Szczęście odnalazła u boku brata Antoniego, Jana Królikowskiego. We wrześniu 2019 roku para została rodzicami, a Antek został wujkiem.

joanna jarmołowicz i jan królikowski
źródło: instagram/asiajarmolowicz

#4 Kasia Sawczuk i Antek Królikowski – historia związku, zdjęcia

W 2015 roku Antka można było zobaczyć w towarzystwie pięknej blondynki. Kasia Sawczuk to polska piosenkarka i aktorka telewizyjna. Przez prawie dwa lata ich związek był udany. Gdy postanowili zamieszkać razem, zaczęło się między nimi psuć. Plotki o ich rozstaniu mówią, że chodziło o problemy z wiernością.

Wszystkie kobiety Antka Królikowskiego.  Kasia Szawczuk i Antoni Królikowski związek
żródło: instagram/sawczukkasia

Dopiero po latach Kasia uchyliła rąbka tajemnicy o związku. Oto archiwalne nagranie z wywiadu z jastrzabpost.pl:

#5 Julia Wieniawa i Antek Królikowski – historia związku, zdjęcia, wywiady i powód rozstania

Ich miłość rozbudzała portale plotkarskie. Ze śliczną aktorką, Julią Wieniawą, aktor zaczął w tajemnicy spotykać się już w 2016 roku. Oficjalnie o swojej miłości zaczęli mówić w 2017 roku. Media nie odstępowały ich nawet na krok, a życie w błysku fleszy z pewnością nie pomagało walczyć o relację. Para rozstała się, a aktorka do dziś jest proszona o komentarz w jego sprawie. Niezmiennie, za każdym razem odmawia i prosi o nie łączenie jego skandalów z jej życiem i karierą.

#6 Kasia Dąbrowska i Antoni Królikowski – drama z byłą partnerką, powód rozstania

Antek spotykał się nie tylko z celebrytkami. Jego serce zdobyła również kobieta z poza show-biznesu. Kasia Dąbrowska nie miała wtedy łatwego zadania. Plotkarskie portale cały czas porównywały ją do Julii Wieniawy. Podczas festiwalu filmowego w Krakowie na czerwonym dywanie pojawiła się wraz z Antkiem. Na tej samej imprezie była również jego była dziewczyna. Porównania stylizacji i wyglądu dziewczyn były okrutne. W wywiadzie dla jastrzabpost.pl, Julia skomentowała „Współczuję jej”.

Wszystkie kobiety Antka Królikowskiego
źródło: instagram

#7 Joanna Opozda i Antek Królikowski – pierwsza żona aktora, ślub, dziecko, rozstanie

Pierwszą żoną i matką pierwszego dziecka aktora została śliczna Joanna Opozda. Ich związek wywołał wiele emocji w sieci. Parę miesięcy po ich rozstaniu, znów zaczęły pojawiać się plotki o powrocie. Para faktycznie wróciła do siebie, ale to nie wszystko. Bo jeszcze tego samego roku wzięli ślub. Świeżo upieczone małżeństwo ogłosiło również, że spodziewają się dziecka. Ciąża była bardzo trudnym czasem dla Joasi, która musiała leżeć. Wiele dni spędzała w szpitalu. Niestety, rozłąka sprawiła, że ich związek się rozpadł jeszcze przed narodzinami ich synka.

źródło: instagram

W sieci pojawiły się plotki, że Antoni zostawił żonę dla nowej kobiety, które okazały się być prawdą. Tożsamość kobiety do dziś pozostaje tajemnicą dla mediów. Kto wie, może wkrótce Antek pochwali się swoją nową miłością.

źródło: instagram

Zobacz film o wszystkich kobietach Antka Królikowskiego na naszym kanale YouTube:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij