×

12 strasznych historii, które wstrząsnęły czytelnikami Wikipedii. Ludzie są zdolni do najgorszego

Wikipedia to źródło informacji, z którego niejednokrotnie korzystał prawdopodobnie każdy z Was. Okazuje się, że można znaleźć tam historie, które wstrząsnęły niejednym czytelnikiem! Oto te, które zasługują na szczególną uwagę.

#1 Dzieci z czarnymi oczami

Unexplained Mysteries / Via youtube.com

Te paranormalne istoty wyglądają jak dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Opowieści o nich pojawiły się pod koniec lat 90. Czy miały cokolwiek wspólnego z rzeczywistością?

#2 Joyce Vincent 

en.wikipedia.org, Channel 4 News / Via youtube.com

Kobieta zmarła, a jej ciało leżało w mieszkaniu przez… 3 lata!

#3 Zaginięcie Maury Murray 

en.wikipedia.org, Facebook: MauraMurray2004

Maura zaginęła w 2004 roku. Jej zniknięciu towarzyszy masa różnych i dziwnych przypadków. Pojawiły się plotki o zgonach w jej rodzinie, które nie miały nic wspólnego z prawdą. Niektórzy twierdzą, że Maura uczestniczyła w wypadku samochodowym, a jakby tego było mało, członkowie jej rodziny dostają sporo „dziwnych” telefonów.

#4 Fred i Rosemary West 

criminalminds.wikia.com

Fred i Rosemary Westowie w latach 1967-1987 zabili co najmniej 10 młodych kobiet. Większość morderstw było powiązane z gwałtem, niewolą, torturami i okaleczeniami. Ich ofiary umierały w straszliwych męczarniach.

#5 Lizzie Borden

Public Domain / Via en.wikipedia.org

Wpis odnośnie Lizzie Borden jest przerażający. Wstrząsający jest nie tylko sam fakt tego, co zrobiła, ale przede wszystkim zdjęcia kobiety.

#6 Ostateczny los wszechświata

Pixabay

Informacje na temat końca świata same w sobie są przerażające. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to mogło wyglądać?

#7 June and Jennifer Gibson

FTD News / Via youtube.com

Były bliźniaczkami i rozmawiały tylko ze sobą. Obie zostały kryminalistkami, a ostatecznie trafił do psychiatryka, gdzie spędziły 11 lat. Jedna z dziewczyn popełniła samobójstwo – twierdziła, że w ten sposób pozwoli innym na normalne życie.

#8 Morderstwo rodziny Moore

Horror Stories / Via youtube.com, Public Domain / Via en.wikipedia.org

Ten przypadek do dziś nie został wyjaśniony. W środku nocy brutalnie zamordowano rodzinę Moore i dwie gospodynie domowe.

#9 Armin Meiwes

murderpedia.org

Armin był kanibalem. Pewnego dnia poznał w Internecie mężczyznę, który w marcu 2001 zamordował i częściowo zjadł poznanego przez Internet mężczyznę Bernda Jürgena Armando Brandesa.

#10 Nathaniel Bar-Jonah

KRTV / Via youtube.com

To potwór, który porywał, a następnie zjadał swoje ofiary. Wszystko wskazuje na to, że chciał opracować książkę, która zawierałaby w sobie specjalne receptury, w których skład wchodzą części ludzkiego ciała.

#11 Charles Domery

weirdwiki.tumblr.com

Był polskim żołnierzem z „dziwacznym apetytem” – jadł koty, skórę, świecę, a nawet… ludzkie nogi! Nigdy nie był przejedzony i nigdy nie chorował, jednak nikt nie wie, jak to wytłumaczyć.

#12 David Parker Ray

en.wikipedia.org

Ray znany był jako zabójca zabójców. Swoim ofiarom podawał narkotyki, a następnie przywiązywał je do fotela i torturował przy użyciu dziwnej kolekcji seksualnych oraz medycznych instrumentów.

Może Cię zainteresować

zamknij