×

Wstrząsająca zbrodnia Rosjan. Zgwałcili i zamordowali matkę i siostrę 17-latki

Wstrząsająca zbrodnia Rosjan w Irpieniu. 17-letnia dziewczyna przez 4 dni mieszkała ze zwłokami matki i 15-letniej siostry. Rosjanie najpierw je brutalnie zgwałcili, a potem zabili. Zrobili to na oczach nastolatki.

Wstrząsająca zbrodnia Rosjan

Ukraińska Rzecznik Praw Człowieka Ludmiła Denisowa opisuje w mediach społecznościowych historie, które mrożą krew w żyłach. Niestety nie są one fragmentem zmyślonego scenariusza. „To ludzie ludziom zgotowali ten los”.

Każdego dnia pojawiają się nowe dowody przerażających przestępstw seksualnych popełnianych przez raszystów

– napisała Denisowa.

Na Ukrainie od 1 kwietnia działa specjalny telefon zaufania, pod który mogą zadzwonić ofiary przestępstw dokonywanych przez Rosjan. Większość zgłoszeń dotyczy przestępstw seksualnych. Jak przekazała Denisowa, od 1 kwietnia zadzwoniło już ponad 400 skrzywdzonych osób. Najmłodsza z ofiar ma zaledwie 10 lat. Niektóre zgwałcone nastolatki zaszły w ciążę.

Denisowa przytoczyła opowieść 17-letniej dziewczyny z Irpienia. Ta nastolatka przeszła przez piekło na ziemi. Na jej oczach Rosjanie zgwałcili jej matkę i młodszą, 15-letnią siostrę.

W Irpieniu trzech raszystowskich okupantów zgwałciło matkę i 15-letnią młodszą siostrę na jej oczach. Były bite i gwałcone ze szczególnym okrucieństwem. Obie nie żyją

– dowiadujemy się z wpisu Denisowej.

Przez 4 dni mieszkała ze zwłokami

Rosjanie trzymali 17-latkę tak, żeby patrzyła, jak biją, gwałcą i mordują najbliższe jej osoby. Ale jej nie tknęli. Powiedzieli, że „jest zbyt brzydka”.

Dziewczyna przez 4 dni mieszkała ze zwłokami matki i siostry.

Dziewczyna w stanie szoku psychicznego mieszkała ze zwłokami w domu przez 4 dni. Po wyzwoleniu miasta udało jej się dostać do babci. Powiedziała, że gdy jej krewni byli zabijani, ona była trzymana i niedotykana, »ponieważ jest brzydka«

– przekazała rzeczniczka.

Rosjanie kazali 17-latce „żyć i przekazać informację”, żeby inni Ukraińcy dowiedzieli się o tym, co zrobili. Okupanci często gwałcą w miejscach publicznych, żeby wszyscy o tym wiedzieli.

Denisowa zapewniła, że 17-latce zapewniono pomoc psychologiczną. Niestety takich historii jest znacznie więcej i ciągle ich przybywa. Rosjanie gwałcą też mężczyzn i chłopców.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij