×

„Proszę, powstrzymajcie się od seksu w święta”. Apel tej kobiety obiegł cały świat

„Nie uprawiajcie seksu w święta” – taki apel zamieściła na swoim Twitterze położna z Londynu, 33-letnia Mhairi Maharry. Co skłoniło ją do zamieszczenia w mediach społecznościowych tak nietypowej prośby?

Prośba nie wzięła się znikąd

Okazuje się, że wrzesień to miesiąc, w którym rodzi się bardzo dużo dzieci. Jakby tego było mało, podobno najwięcej z nich przychodzi na świat 26 dnia tego właśnie miesiąca. Dlaczego? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Warto jednak cofnąć się dziewięć miesięcy wstecz. Jaką datę wtedy otrzymamy? Tak, dokładnie 26 grudnia, który jest drugim dniem świąt.

Jak to możliwe, że to dopiero 5 września? Nie dam rady jeszcze przez kolejnych 25 dni. Jeśli znasz lub lubisz jakąś położną, PROSZĘ, POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD SEKSU W GWIAZDKĘ – czytamy na Twitterze Mhairi Maharry

Popularność wpisu

Wpis położnej bardzo szybko zdobył w sieci ogromną popularność. Choć został opublikowany w ubiegłym tygodniu, polubiło go już prawie 16 000 osób. Nie zabrakło także żartobliwych przeprosin, które możemy znaleźć w komentarzach.

Mam termin porodu za 2 tygodnie. Z góry przepraszam – czytamy pod wpisem

No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak zapytać Was, czy znacie kogoś, kto przyszedł na świat właśnie 26 września? Swoją drogą ciekawe, jak wiele osób rodzi się równo 9 miesięcy po walentynkach.

Polecane

Może Cię zainteresować