×

Nowe zdjęcie Esmeraldy Godlewskiej wywołało burzę. Szybko zostało usunięte

Monika „Esmeralda” Godlewska (26 l.) lubi być w centrum uwagi i lubi dzielić się swoimi zdjęciami na Instagramie. Ostatnie jednak szybko usunęła, bo zaczęły się sypać negatywne komentarze. W Internecie jednak nic nie ginie, więc możecie sami zobaczyć, co tak naprawdę wywołało burzę w mediach społecznościowych.

Kolejna wpadka ?

Siostry Godlewskie regularnie wywołują głośne skandale. Być może wychodzą z założenia, że nieważne jak, ważne by o nich mówiono.

Najmłodsza z nich niedawno pokazała kawałek swojego ciała w samej bieliźnie. To pewnie nie wzbudziłoby takiej sensacji, gdyby zdjęcie nie było podpisane słowami „Kochajmy się tacy, jacy jesteśmy”. Esmeralda zapewniała bowiem, że jej fotografia w ogóle nie była przerabiana w Photoshopie.

Obserwatorzy szczerze powiedzieli, co o tym myślą

Internauci nie uwierzyli w tę bajeczkę i w bardzo dosadny sposób potwierdzali to na profilu Godlewskiej. W komentarzach nie szczędzili jej gorzkich słów. Celebrytka nie czekała długo i usunęła zdjcie z Instagrama.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Esmeralda? (@esmeralda_godlewska)

Co to było za zdjęcie?

Chodzi o ujęcie jej sylwetki w koronkowej bieliźnie, gdzie w zasadzie widać tylko bardzo duży biust, część pośladka i ręce.

Fotografia jednak sprawia wrażenie… wyjątkowo nienaturalnej. Dlatego też, instagramowicze oburzyli się, że Godlewska próbuje wcisnąć im takie perfidne kłamstwo. Nawet laik zauważy, że coś jest nie tak z tym zdjęciem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Esmeralda? (@esmeralda_godlewska)

Szybko ucięła dyskusję

Esmeralda nie chciała wdawać się w dalszą dyskusję z internautami i usunęła niefortunne zdjęcie ze swojego profilu.

Mamy jednak zdjęcie Godlewskiej, które wywołało taki szum w sieci. Możecie sami je ocenić ??

Było przerabiane, czy jednak nie? ?

Polecane

Może Cię zainteresować