×

Piotr Woźniak-Starak obdarowywał Agnieszkę drogimi prezentami. Jeden z nich był szczególny

Odkąd media obiegła informacja o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, żona producenta filmowego, Agnieszka Woźniak-Starak, wciąż nie zabrała głosu w sprawie śmierci ukochanego. Nikogo nie powinno to dziwić, bowiem bez wątpienia przeżywa w tym momencie najsmutniejsze chwile w swoim życiu. W końcu oboje tworzyli razem bardzo zgraną, a zarazem jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Co więcej, Piotr Woźniak-Starak obdarowywał Agnieszkę prezentami, a o oszczędzaniu na niespodziankach nie było mowy. Jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę.

Woźniak-Starak obdarowywał Agnieszkę prezentami

Instagram

Piotr Woźniak-Starak obdarowywał Agnieszkę prezentami. Ten był szczególny

Ona piękna i inteligentna, on szaleńczo bogaty i zaradny. Historia związku Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków chwyta za serce i idealnie nadaje się na scenariusz pięknego, romantycznego filmu, którego tragiczne zakończenie napisało już życie. Producent filmowy jako jeden z najbogatszych Polaków nie musiał oszczędzać, w związku z czym często obdarowywał swoją ukochaną prezentami. Możemy do nich zaliczyć chociażby wypady do Nowego Jorku, gdzie oboje uwielbiali spędzać wolny czas. Jakby nie patrzeć, to właśnie tam wychowywał się milioner.

Z Nowym Jorkiem związana jest również wyjątkowa niespodzianka, którą zafundował Agnieszce Piotr. Woźniak-Starak podobno kupił żonie apartament w centrum NY. Inwestycja miała kosztować go około 4 mln dolarów, a więc prawie 16 mln złotych.

Polecane

Może Cię zainteresować