×

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła zdanie w sprawie festiwalu. Nikt nie ma jej tego za złe

Odkąd media obiegła informacja o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, żona producenta filmowego, Agnieszka Woźniak-Starak, nie pokazywała się publicznie. W związku z zaistniałą sytuacją zrezygnowała również z prowadzenia kolejnej edycji programu „Big Brother” – jej miejsce zajęła już Gabi Drzewicka. Tymczasem prezenterka miała pojawić w Gdyni, gdzie swoją światową premierę miał ostatni film zmarłego producenta pt. „Ukryta Gra”. Dziś już wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak nie zjawiła się na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Śmierć Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku. Znany producent filmowy wypadł z łódki na jeziorze Kisajno tuż nieopodal swojej posiadłości na Mazurach. Po 5 dniach intensywnych poszukiwań znaleziono ciało milionera. Śmierć Piotra wstrząsnęła Polską, bliskimi, a w szczególności żoną zmarłego 39-latka, Agnieszką Woźniak-Starak, która od tamtej pory nie pokazywała się publicznie. Reporterom dotychczas udało się ją sfotografować jedynie podczas mszy w intencji producenta filmowego.

„Ukryta gra” ostatnim filmem Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym, który stworzył firmę Watchout Productions. To właśnie spod jego skrzydeł wyszły takie filmy jak „Bogowie” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, które cieszyły się ogromną popularnością. Kolejną, a zarazem ostatnią produkcją Woźniaka-Staraka jest „Ukryta gra” (zwiastun filmu), której światowa premiera miała miejsce podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na wydarzeniu wśród zgromadzonych gości miała pojawić się Agnieszka Woźniak-Starak, która chciała tym samym uczcić pamięć o zmarłym mężu. Jej udział potwierdziła wcześniej również rzeczniczka prasowa festiwalu Magdalena Jacoń.

Woźniak-Starak nie była na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Youtube

Agnieszka Woźniak-Starak nie była na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Ostatecznie żona zmarłego producenta filmowego nie zjawiła się w Gdyni, mimo że wcześniej zapowiadano jej obecność. Na chwilę obecną oficjalna przyczyna jej decyzji nie jest znana. Nie mniej jednak każdy powinien ją uszanować. Niewykluczone, że po prostu nie była na to jeszcze gotowa.

Agnieszka, jesteśmy z Tobą

_______________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować