×

Z bardzo ważnego powodu pozostawiono wolne miejsce w kościele na ślubie Meghan i Harry’ego

To nie koniec wzruszeń, jeśli chodzi o „Royal Wedding”. Cały czas kurz nie opada i cały świat wspomina wydarzenie. Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle był pełen niezapomnianych chwil. Potężna mowa biskupa, wzruszony narzeczony, gdy patrzył na ukochaną, suknia Meghan i chór gospel. To wszystko przepełnione było ogromnymi emocjami.

Szczegół, który wywołuje łzy

Ślub odbył się w towarzystwie najbliższej rodziny pary. W pierwszym rzędzie siedziała księżna Kate, tuż obok niej księżna Kamila, książę Karol i William. Ale najbliżej ołtarza było jeszcze jedno miejsce. Wielu ludzi spekulowało, że był to hołd dla zmarłej mamy Harry’ego. Chcielibyśmy, żeby tak było, jednak ma to związek z zupełnie inną sprawą.

Zasady

Według królewskiego protokołu miejsce przed królową Elżbietą musi być puste. Fani księżnej Diany wierzyli, że uwzględniono jej „obecność” w czasie ceremonii, jednak prawda była zupełnie inna.

Nie tylko jeden gest

Harry zdecydował się w inny sposób upamiętnić swoją ukochaną mamę. Sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy dla ukochanej, w którym umieszczono dwa diamenty z kolekcji księżnej Diany. W czasie jedynego wywiadu narzeczeńskiego, który przeprowadziła para, księżna Meghan powiedziała:

„To dla mnie ważne, aby wiedzieć, że (księżna Diana) jest częścią tego wszystkiego

W tym samym wywiadzie powiedział także:

Myślę, że moja mama dogadałaby się bez problemu z Meghan. Myślę także, że traktowałaby ją jak przyjaciółkę

Może Cię zainteresować

zamknij