×

Wokalista disco-polo trafił do izolatki. Jest chory na koronawirus?

W Polsce jest już 5 potwierdzonych przypadków koronawirusa. Pojawiło się podejrzenie, że Covid-19 zaatakował wokalistę zespołu Hadżi – Rafała Gębisia. Wokalista tracił do izolatki i zdradził szczegóły swojego pobytu w szpitalu.

Wokalista disco-polo trafił do izolatki

Piosenkarz zna już wyniki swoich badań. Podkreślił, że był pod wrażeniem szybkiej reakcji szpitala do którego się udał. Nie miał też okazji, zarazić swoich bliskich i rodziny. Jak mówi Rafał Gębiś:

Przebywałem w izolatce szpitala w Pucku, gdzie dostałem, jak dla mnie, niespodziewanie, błyskawiczną pomoc. Zostałem oczywiście odseparowany od wszystkich. Kontaktował się ze mną tylko personel medyczny.

Było duże prawdopodobieństwo, że jest zarażony

Wokalista przyznał, że istniało bardzo duże prawdopodobieństwo zarażenia koronawirusem. Przebywał dużo czasu za granicą, gdzie stwierdzono jego ogniska. Przyznał, że może zdradzić wyniki swoich badań:

Wykluczono to, że jestem zarażony wirusem korona. Mówiąc językiem prostym – nie przytargałem tego do domu. Miałem prawo się zarazić, ponieważ w tym roku odwiedziłem większą część Europy i chyba setki miast. Spotykałem się z setkami ludzi, byłem w różnych miejscach, zwiedziłem tę Europę wzdłuż i wszerz, więc była szansa i to bardzo, bardzo duża – na to, że gdzieś podczas tych podróży, podczas tych spotkań, mogłem się zarazić. Natomiast wczoraj to wykluczono.

Piosenkarz podziękował również personelowi za dobrą opiekę i sprawne działanie.

Myślicie, że standardy opieki w szpitalach się poprawiły? Jesteśmy bardziej świadomi zagrożenia?

Źródła: www.wprost.pl, dorzeczy.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij