×

Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską. Zamieścił wzruszający wpis

Dzisiaj mija 6. rocznica śmierci aktorki znanej m.in. z roli Marylki w serialu „Złotopolscy”. Już od samego rana Kuba Wojewódzki wspomina Przybylską na Instagramie. Jego wzruszający wpis chwyta za serce.

6. rocznica śmierci Przybylskiej

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych aktorek w Polsce. Fani kochali ją nie tylko za talent, ale też piękny uśmiech i dobrą energię, która od niej emanowała. Od błysku fleszy, ścianek i zainteresowania mediów, wolała domowe zacisze. Z uporem chroniła prywatność swoich najbliższych.

Przez wiele lat związana była z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci. Serca widzów podbiła rolą policjantki Marylki Baki w serialu „Złotopolscy”. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki. Miała 35 lat.

W ostatnim udzielonym wywiadzie, dla magazynu „Viva!” powiedziała:

Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki.

Wojewódzki wspomina Przybylską

Jedną z osób, które utrzymywały bliskie kontakty z aktorką był Kuba Wojewódzki. Showman TVN w 6. rocznicę śmierci Ani Przybylskiej zamieścił na Instagramie wzruszający wpis.

Post opatrzył zdjęciem aktorki z planu serialu „Złotopolscy”.

Poznaliśmy się dawno dawno temu, gdy grała w serialu Złotopolscy. Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami a nam przewracały się serca… 🖤

– napisał w poście na Instagramie.

Kuba Wojewódzki zawsze w ciepłych słowach wypowiadał się o Annie Przybylskiej. W swojej książce „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia” sporo miejsca poświęcił właśnie znajomości z aktorką:

Kochałem jej dystans do siebie. Potrafiła ni stąd, ni zowąd wyciągnąć przed siebie ręce i wyznać: „Zobacz, jak ja wyglądam. To są dłonie kretynki”. Jej partner, Jarek Bieniuk, zwykł konstatować: „Najseksowniejsza Polka? Szkoda, że cię nie widzieli rano!” A ja miałem kiedyś przyjemność zobaczenia Ani rano i był to widok spektakularny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Post Wojewódzkiego na Instagramie poruszył wiele osób. W komentarzach czytamy:

Lata mijają, ale pamięć o Ani nie… pięknie to napisałeś Kuba!

Chyba żadna śmierć w ostatnich latach nie odcisnęła takiego poczucia bezsilności jak ta bezsensowna śmierć Ani.

Na zawsze w naszych sercach i pamięci pozostanie.

Źródła: plejada.pl, gwiazdy.wp.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij