×

Wojewódzki pokazał jak mieszka. Fani skupili się na gadżecie za ponad 100 000 złotych

56-letni Kuba Wojewódzki to bez wątpienia król TVN-u. Wszystko, czego się dotknie, zamienia się w złoto. Jednak wierny pozostaje cały czas tylko jednej formule – swojemu autorskiemu programowi, w którym rozmawia z zaproszonymi gośćmi. Często wyciąga z nich prywatne wyznania, ale czasem zdarza mu się także powiedzieć co nieco o sobie. I tak kilka odcinków temu wyznał, że spotyka się z młodą studentką medycyny. Czym zaskoczył tym razem? Wojewódzki pokazał, jak mieszka. Ma facet gust!

Kuba Wojewódzki pokazał, jak mieszka

To dość nietypowe zachowanie jak na niego. Do tej pory Kubie zdarzało się czasem pokazać w tle część swojego mieszkania, ale nigdy nie skradło ono pierwszego planu. Tym razem zrobił wyjątek!

Prostota i minimalizm z odrobiną szaleństwa

Patrząc na salon, można odnieść wrażenie, że należy do spokojnej osoby. Kto by pomyślał, że właścicielem jest tak zakręcona postać, jaką jest Kuba? Duża przestrzeń, okrągły stół, przy którym można usiąść ze znajomymi i olbrzymi telewizor. Jednak nie to zwróciło uwagę ludzi. Skupili się na głośnikach i na ich cenie. Z komentarzy pod zdjęciem można dowiedzieć się, że głośniki Bang & Olufsen, które król TVN-u posiada w domu, kosztują… około 100 000 złotych.

Sam w wielkim domu?

Ostatnią partnerką Kuby Wojewódzkiego, z którą pokazywał się na „ściankach”, była Renata Kaczoruk. 56-latek wielokrotnie mówił, że z kimś się spotyka, ale nie ujawnił tożsamości nowej dziewczyny. Czy myślicie, że ciężko z nim wytrzymać? A może szuka kobiety idealnej?

Budzi skrajne emocje

Jedni go kochają, a drudzy nienawidzą. On sam zdaje sobie sprawę z tego, że jest na językach ludzi, ale nie do końca jest to dla niego zrozumiałe. W wywiadzie dla weekend.gazeta.pl powiedział:

Czuję się jak przypadkowy bohater. I to nie jest kokieteria, tylko realne odczucie. Media to dosyć kapryśny i niezrównoważony pracodawca. Trzeba więc być stale gotowym na przesiadkę. Szczególnie że ja nie czuję się człowiekiem obdarzonym jakimiś wyjątkowymi talentami. Raczej mam odwagę i fantazję, aby sięgać po marzenia. Świat mediów jest dla mnie światem wewnętrznym. To znaczy interesuje mnie w nim praca, a nie wystawianie straganu z własną prywatnością. Jestem tu duchowo na pół etatu

Lubicie Kubę i jego program? Myślicie, że kiedyś się ustatkuje?

Polecane

Może Cię zainteresować