×

Wojciechowska zmieniła imię. „Wybrałam je wiele lat temu, gdy jeszcze byłam dzieckiem”

Martyna Wojciechowska to kobieta o ogromnym sercu, czego dowiodła wielokrotnie. Udziela się charytatywnie i zachęca każdego w miarę możliwości do tego, aby nieść pomoc. Miniony rok był dla podróżniczki bardzo intensywny zarówno pod względem życia prywatnego – dziennikarka zaczęła spotykać się z Przemysławem Kossakowskim – jak i zawodowego.

Zmiana imienia

Choć minął zaledwie tydzień nowego roku, trzeba przyznać, że podróżniczka rozpoczęła go z wyjątkowo mocnym przytupem. Jak się okazuje, zmieniła właśnie imię! Nietypową informacją pochwaliła się na swoim Facebooku. Okazuje się, że Martyna miała na imię Marta, a teraz jest Martyną już formalnie.

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA. Zamieniłam „opiekunkę ogniska domowego” (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na „wojowniczkę” (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga! – czytamy na Facebooku Martyny

Wiedzieliście, że Martyna Wojciechowska jeszcze kilka dni temu tak naprawdę miała na imię Marta?

Może Cię zainteresować

zamknij