×

Kossakowski zabrał Martynę nad morze. Towarzyszyła im jeszcze jedna, wyjątkowa osoba

Niewiele ponad miesiąc temu światło dzienne ujrzała sekretna relacja, jaka łączy Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego. To wtedy podczas jednego ze spotkań wymieniali między sobą czułe uściski, które jednoznacznie wskazywały na to, że coś między nimi iskrzy. Podejrzenia okazały się być słuszne, ponieważ teraz wyglądają na szalenie w sobie zakochanych.

Wspólny urlop nad morzem

Para nie ma aktualnie dla siebie zbyt wiele czasu. Martyna jest zajęta pracami nad dziesiątym jubileuszowym sezonem „Kobiety na krańcu świata”. Przemek natomiast kręci drugą edycję programu „Wtajemniczenie” dla TTV. Dopiero teraz oboje znaleźli chwilę dla siebie, czego najlepszym dowodem jest urlop nad morzem Bałtyckim, na który właśnie się wybrali.

To właśnie tam para po raz kolejny czule się obejmowała i chłodziła zimnymi napojami. Nie pojechali tam jednak sami – towarzyszyła im córka Martyny, Marysia, z którą jak widać Kossakowski ma świetny kontakt.

 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Kossakowski poinformował fanów na swoim profilu na Instagramie, że nie zamierza komentować związku z Wojciechowską. Jak myślicie, po powrocie z urlopu zmieni zdanie i powie coś więcej na temat ich „tajemniczej relacji”?

Pasują do siebie?

Może Cię zainteresować

zamknij