×

Kiedyś zarabiał miliony. Dzisiaj Wiśniewski robi wszystko, aby utrzymać się z muzyki

Lata temu był jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej, co przekładało się na milionowe zarobki. Dzisiaj stał się zapomnianym artystą, który roztrwonił cały majątek i został praktycznie bez niczego. Mowa o Michale Wiśniewskim – wokaliście, którego niegdyś kochała cała Polska. Teraz robi wszystko, aby cokolwiek zarobić…

Były lider zespołu „Ich Troje” nie potrafił poradzić sobie ze sławą i pieniędzmi, którymi szastał na prawo i lewo. Żył luksusowo i niczego sobie nie odmawiał

Nie przewidział jednak, że jego „5 minut” może w końcu minąć, tak samo jak może się skończyć majątek, którego się wcześniej dorobił.

Na inwestycjach w samolot, w dom, w mieszkania, w klub, w apartament w Tajlandii, w którym byłem może ze dwa razy. Problemem nie było kupić to wszystko, ale potem utrzymać – powiedział Michał Wiśniewski w wywiadzie dla „Vivy”.

Co robi dzisiaj Wiśniewski?

Były gwiazdor próbował odbić się od dna. Jakiś czas temu ogłosił nawet zbiórkę na nagranie nowego albumu. Szybko zrozumiał jednak, że żebranie pieniędzy u swoich słuchaczy to strzał w kolano. Nieudana próba sprawiła, że Wiśniewski stał się gwiazdą wiejskich wesel i jak się okazuje, występuje na nich za niewygórowane pieniądze.

Większość internautów nie pozostawia na nim suchej nitki twierdząc, że artysta sięgnął dna. Wciąż są jednak tacy, którzy darzą go szacunkiem za to, co zrobił dla polskiej muzyki i wciąż robi dla polskiego społeczeństwa, choć w nieco mniejszej skali.

DRAMAT!!! Tej sprzedajnej mordzie pozostało tylko na weselach grać
Ja go nadal darze szacunkiem :) Przykro mi że gwiazda mojego dzieciństwa ma takie problemy, że aż śpiewa dla takiej publiki :( .Jaki by nie był widać po tym jak śpiewa że nadal kocha to co robi i daje z siebie wszystko śpiewając dla milionów czy 50 osób :)

A Ty po czyjej stronie jesteś?

Spójrz, jak poradził sobie na jednym z takich wesel. Zaprosilibyście go na swój ślub?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=CGhvYv95UNE

Polecane

Może Cię zainteresować