×

William i Kate bedą mieć czwarte dziecko?! Znajomi twierdzą, że niedługo to ogłoszą

Książęca para Kate i William doczekali się trojki ślicznych dzieci. Jednak ostatnio tygodnik „Us Weekly” donosi, że księżna od dawna namawia męża na kolejnego potomka. Czy William i Kate będą mieć czwarte dziecko? Pojawiły się takie głosy.

William i Kate będą mieć czwarte dziecko

Życie książęcej pary od lat jest pod stałą obserwacją paparazzi. Mimo tego, że Kate i William rzadko udzielają wywiadów, to i tak tabloidy prześcigają się w publikowaniu różnych doniesień na ich temat. Dlatego teraz, pomimo że para książęca nie wydała żadnego oświadczenia na temat powiększenia rodziny to fotoreporterzy dopatrują się u księżnej przynajmniej niewielkich krągłości na brzuchu. Od jakiegoś czasu krążą bowiem pogłoski, że William i Kate będą mieć czwarte dziecko.

Najprawdopodobniej to Kate była zagorzałą zwolenniczką powiększenia rodziny. Stanowisko Williama miało być w tym temacie odwrotne. Okazuje się jednak, że podobno zmienił zdanie.

Kate już od jakiegoś czasu mówi o pragnieniu kolejnego dziecka. Zawsze pragnęła czwórki dzieci i chociaż początkowo William był zadowolony z trójki, to udało jej się zmienić jego zdanie

– Możemy przeczytać w amerykańskim tygodniku „Us Weekly”.

„Nie podsuwaj mojej żonie więcej pomysłów!”

Niewykluczone, że fakt iż małżonkowie kończą niedługo 41 lat, spowodował przyspieszenie decyzji o powiększeniu rodziny. Początkiem tego roku w trakcie odwiedzin jednego ze szpitali książę William wypowiedział przełomowe słowa w rozmowie z personelem. Wszystko w czasie, gdy księżna Kate trzymała niemowlę w ramionach.

Nie podsuwaj mojej żonie więcej pomysłów!

– odparł książę William

Poza tym pogłoski te komentują także przyjaciele pary książęcej, którzy uważają, że czwarta ciąża Kate jest całkiem możliwa.

Nie bylibyśmy zdziwieni, gdyby oficjalnie ogłosili to na początku przyszłego roku.

– potwierdzają ich przyjaciele

Źródła: www.edziecko.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować