×

Willa za 125 złotych? Może być Twoja, jeśli tylko masz odrobinę szczęścia

Marzycie o przeprowadzce do ekskluzywnej posiadłości, ale wasze zasoby pieniężne na to nie pozwalają? Teraz jest to możliwe! Willa za 125 złotych jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kupić los na loterię i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Willa za 125 złotych

Sprzedaż domu, a już zwłaszcza ekskluzywnej wilii, jest trudnym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Dlatego para z Włoch postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Zamiast czekać miesiącami na kupca gotowego zaoferować odpowiednią cenę, ze sprzedaży nieruchomości uczynili niezwykle atrakcyjną zabawę.

45-latkowie z Toskanii wystawili swoją piękną wiejską willę w Toskanii na… loterii. Każdy chętny może kupić los o wartości 25 funtów szterlingów, czyli niemal 125 złotych na stronie winhousesinitaly.com. Nowy właściciel zostanie wyłoniony w drodze losowania.

Zwycięzca stanie się właścicielem uroczej posiadłości położonej w jednym z najpiękniejszych włoskich regionów – w sielskiej okolicy Garfagnana. Sam dom to niezwykle wdzięczny budynek z czterema sypialniami, trzema łazienkami, dużą kuchnią z jadalną i salonem. Przestronne wnętrza urządzone są w typowym dla regionu rustykalnym stylu. Przed domem jest dodatkowo spory dziedziniec, a na tyłach ogród z basenem. Poza tym wystarczy godzina jazdy, by trafić do pełnych zabytków Pizy, Florencji czy Lukki.

Jeden warunek

Organizatorzy zastrzegają jednak, że warunkiem skutecznego rozstrzygnięcia konkursu jest sprzedanie 20 tysięcy kuponów. O tej loterii jest jednak tak głośno w mediach, że obecni właściciele willi nie powinni mieć z tym problemu. Nawet jeżeli nie uda się sprzedać takiej liczby losów, przewidziano nagrodę pocieszenia – wylosowana osoba otrzyma nagrodę pieniężną w postaci 10 tys. funtów (około 48 tys. zł).

Wartość posiadłości wyceniono na 400 tys. funtów, czyli około 1,7 mln złotych. Właściciele chcą przekazać 10 proc. sumy uzyskanej ze sprzedaży biletów na rzecz jednej z brytyjskich organizacji charytatywnych.

Loteria ma zostać rozstrzygnięta 29 stycznia 2021 roku.

Ostatnio pisaliśmy o gigantycznej wygranej w Eurojackpot. Szczęśliwiec zgarnie 97 mln złotych. Jak widać, żeby wygrać, trzeba grać.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, www.rp.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować