×

20-letnia Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Zdjęciem brzuszka pochwaliła się w sieci

20-letnia Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Tak mógłby pomyśleć każdy, kto tylko spojrzałby na zdjęcie i opis, które dodała na swoim koncie na Instagramie. Szybko jednak rozwiała wszelkie wątpliwości i faktycznie przyznała, że jest w ciąży, ale… tylko tej serialowej! Niektórzy dali się nabrać i zaczęli komentować „odmieniony” stan celebrytki. Oczywiście z ciążą momentalnie powiązano jej partnera, młodszego o rok aktora, Adama Zdrójkowskiego.

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży, ale tylko w serialu „Pierwsza miłość”. Ci, którzy trzymali kciuki za to, by to była prawda, muszą czuć się rozczarowani

Młoda aktorka w przewrotny sposób napisała o dużym brzuchu i dodała zdjęcie, na którym się za niego trzyma. „Jem za dwóch” i zdjęcie z ciężarnym brzuszkiem nie mogłoby wskazywać na nic innego – na pewno tak byłoby w świecie realnym. W świecie aktorskim wszystko jest możliwe, o czym przekonaliśmy się niejeden raz!

Wiktoria chciała sobie zażartować, ale w obawie przed tym, że żart może być źle zinterpretowany, bardzo szybko wyjaśniła, o co chodzi

Dodatkowo zdjęcie pojawiło się na stories, czyli po 24 godzinach zniknęło. 20-latka nie dała nawet szansy fanom na to, aby pogratulowali jej ciąży ? Jesteśmy bardzo ciekawi, ile osób by się na to nabrało!

Z Adamem Wiktoria jest już od dwóch lat, ale oboje są bardzo młodzi i ciężko stwierdzić, czy planują wspólną przyszłość

Niezależnie od tego my życzymy im wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki za ich miłość. W końcu serce się raduje, gdy ludzie są w sobie zakochani, prawda?

Może Cię zainteresować

zamknij