×

Więził ją przez 31 lat i wykorzystywał seksualnie. Okrzyknięto go kolejnym Fritzlem

Mężczyzna oskarżony o niewolnictwo seksualne swojej byłej dziewczyny. Trzymał kobietę w niewoli przez 31 lat i wykorzystywał ją seksulanie. Kobieta była jego miłością z dzieciństwa.

Więził kobietę przez 31 lat i wykorzystywał ją seksualnie

We wtorek wenezuelscy prokuratorzy oskarżyli mężczyznę o niewolnictwo seksualne. Pokrzywdzoną jest kobieta, którą Matias Salazar trzymał w niewoli przez 31 lat w budynku mieszkalnym. Zaszokowało to mieszkańców miasta Maracay w pobliżu stolicy Caracas. To właśnie tu była więziona kobieta.

56-letni Matias Salazar został również oskarżony o inne przestępstwa. Zarzucono mu przemoc psychiczną, seksualną i niewolnictwo seksualne na rzecz 49-letniej kobiety zidentyfikowanej jako Morella.

Sam Matias mieszkał od lat z inną kobietą i córką w budynku po drugiej stronie ulicy. Kilku mieszkańców powiedziało, że nie zauważyli niczego niezwykłego i że Salazar zawsze był dla nich przyjazny. Prosili, aby nie ujawniono ich danych ze strachu, że zostaną oskarżeni o udział w przestępstwie.

Ludzie atakują sąsiadów, pytając, dlaczego tego nie zgłosiliśmy, ale naprawdę nie wiedzieliśmy.

Kobieta uciekła z więzienia

Morella 24 stycznia uciekła z budynku mieszkalnego i szukała pomocy. Sprawa została po raz pierwszy ujawniona opinii publicznej 5 lutego, gdy została opublikowana przez wenezuelski portal informacyjny Cronica Uno.

Według sąsiadów Morella wróciła do mieszkania w towarzystwie prokuratora. Jeden sąsiad, który wszedł do mieszkania z Morellą i prokuratorem powiedział warunkiem utrzymania anonimowości:

Miała trzy zmiany ubrań w tym mieszkaniu, stare buty, podwójne łóżko na podłodze, stary wentylator, stary telewizor

56-letni Matias Salazar nie przyznaje się do winy.

 

Źródła: www.reuters.com, www.fakt.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij