×

Wierszyki na walentynki, które spodobają się nie tylko kobietom. Doceń także swojego mężczyznę

Nie ma nic piękniejszego od miłości! Czym byłby 14 lutego, gdyby nie wierszyki na walentynki? To wtedy jest najlepsza okazja na to, aby wyrazić to, co czuje się do drugiej osoby i czule patrzeć, gdy cieszy się z chwil spędzonych w romantyczny sposób.

Czy są zatem sprawdzone sposoby na ten dzień? Na pewno kwiaty, restauracja, ale i wierszyki walentynkowe. Pamiętaj, że słowo jest także bardzo cenne.

wierszyki na walentynki

Wierszyki na walentynki? Czy to dziecinne?

Nie ma absolutnie żadnych podstaw do tego, aby sądzić, że taki gest może być infantylny. Nie muszą to być same suche słowa w SMS-ie. Czasem warto wysilić się nieco mocniej i napisać do osoby, która nam się podoba list. Nie myśl, że to archaiczny sposób. Przekonasz się, że obdarowana osoba na pewno to doceni. Nie można także myśleć, że tego dnia jedynie panowie mają robić w stronę kobiet jakikolwiek gest. Rozwiewamy te wątpliwości i przedstawiamy wierszyki dla chłopaka na walentynki:

Czy pamiętasz jak to było Gdy byliśmy sam na sam ? Bicie serca mi mówiło, Że dla siebie Ciebie mam.

Ty jesteś dla mnie niebem, słońcem, które nigdy nie zachodzi. Jesteś dla mnie chlebem, bez którego nie mogę się obyć. Jesteś dla mnie południem, nocą i dniem. Jesteś dla mnie wszystkim. Ja po prostu kocham Cię!

Najlepsze życzenia na Walentynki, dla fajnego chłopaka od fajnej dziewczynki.

Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej. Całuj i grzesz, Miłością się ciesz!

wierszyki na walentynki1

Jest też coś dla panów. Wierszyki dla dziewczyny na walentynki także musiały się pojawić, prawda?

Jeśli zdziwiona jest Twoja minka, z jakiej okazji ten list wysłany, przypomnij sobie, że Walentynka jest to Światowy Dzień Zakochanych.

Miłość to znaczy, że jesteś przy mnie. Miłość to znaczy, że o mnie myślisz. Miłość to sprawi, że mi się przyśnisz. Miłość – cóż może być piękniejszego niż nas dwoje w dzień świętego Walentego?!

Pokochałam oczy Twe I chcę patrzeć tylko w nie. Zobaczyłam usta Twe Pokochałam także je. Choć spojrzenia chwilę trwały Podobałeś mi się cały. Wszystko Twoje miłe jest, Każde słowo, każdy gest. Za ten wiersz nie gniewaj się, Bo naprawdę kocham Cię.

Dzień św. Walentego to dla mnie było coś normalnego dopóki Ciebie nie spotkałem i się po uszy nie zakochałem!

Pamiętaj, że same wierszyki na walentynki wystarczą. Nie musisz wydawać fortuny na to, aby sprawić komuś radość

Możesz za to zrobić proste rzeczy, które będą świadczyć o Twojej miłości. Choćby pamiętać o tym, co Twoja druga połówka lubi najbardziej jeść. Weź ją w miejsce, gdzie się poznaliście. Zatańcz z nią do ulubionej piosenki. Wyręcz go w domowych obowiązkach. Przygotuj gorącą kąpiel, rozstaw świecie, a na stoliku połóż kopertę, a w niej wierszyki walentynkowe. Nie musisz się przecież ograniczać do jednego.

A jeśli czujesz, że nie masz odpowiedniej inspiracji do działania, sprawdź, czego kobiety najczęściej pragną tego dnia.

Polecane

Może Cię zainteresować