×

Wieniawa i Królikowski znów razem! Fani tej pary czekali na to od dawna

Wieniawa i Królikowski znów razem! Byli kochankowie zagrają główne role w nowej komedii romantycznej, w której ich miłość scementuje pies. Co ciekawe, w prawdziwym życiu było bardzo podobnie. Niestety, pies nie zapobiegł rozstaniu…

Burzliwy związek

W grudniu 2018 roku Julia Wieniawa ostatecznie rozstała się z Antkiem Królikowskim. Zapowiadało się na to od dłuższego czasu. Antoni, po latach imprezowania uznał, że jest już gotowy do ustatkowania się, podczas gdy Julia jeszcze się nie wyszumiała. Wzajemne pretensje narastały od dłuższego czasu, w końcu mało zabrakło, by zaczęli je sobie wyjaśniać za pomocą rękoczynów przed warszawskim klubem. Zdaniem świadków awantury, gdyby nie interwencja Adama Zdrójkowskiego, mogłoby się naprawdę źle skończyć.

Po rozstaniu Antoni podziękowała Julii „za dwa wspaniałe lata” wersją osobistą teledysku do jej piosenki Nie muszę, po czym… wyjechał na Bali koić zszargane nerwy. W rewanżu Julia udzieliła Vivie wywiadu, w którym zapewniła, że rozstali się w przyjaźni i pozostali dla siebie bratnimi duszami.

Dosłownie chwilę później była już w związku z Baronem, gitarzystą Afromental (aktualnym chłopakiem Blanki Lipińskiej), a Antek zakochał się w Kasi Dąbrowskiej. Oba te związki nie przetrwały próby czasu, a Wieniawa i Królikowski wracają do siebie!

Wieniawa i Królikowski znów razem!

Na razie tylko na planie filmowym komedii romantycznej Miłość na cztery łapy lub Miłość ma cztery łapy, co do tego zdania są podzielone, w zależności od źródła. 

Jak ujawniła w rozmowie z Super Expressem „osoba z otoczenia aktora”:

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys, mimo niechęci do pupila swej wybranki, zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej.

Co ciekawe, w prawdziwym życiu Królikowskiego i Wieniawę też połączył pies. Kiedy jeszcze się kochali, zaadoptowali razem psa, który większość czasu spędzał w mieszkaniu Królikowskiego. Po rozstaniu Julia domagała się naprzemiennej opieki, jednak psi behawioryści poradzili jej, by odpuściła, skoro pies przyzwyczaił się już do mieszkania z Antkiem. Ostatecznie tak się stało, pies został z Królikowskim i wyglądają na szczęśliwych razem.

Antek zamieścił już na Instagramie swoje zdjęcie z kolegą z planu:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I wtedy wchodzimy my, cali na biało???? #newproject #doglover #delagarza

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Źródła: 4fun.tv, www.instagram.com, www.instagram.com
Fotografie: instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij