×

Wielka promocja w Biedronce już od dziś! Mnóstwo produktów za jedyne 1 zł

Wielka promocja w Biedronce startuje już dziś! W sklepach w całej Polsce kupimy produkty, za które zapłacimy tylko… 1 zł. Zakupy po niezwykłej obniżce cen możemy zrobić już w poniedziałek 15 czerwca. Akcja promocyjna potrwa przez trzy dni.

Wielka promocja w Biedronce

Biedronka od dawna próbuje zachęcić klientów do zakupów, kusząc kolejnymi promocjami. Ale trzeba przyznać, że ostatnio zniżki są coraz atrakcyjniejsze.

Po ostatnim tygodniu wielkiej promocji w Biedronce na piwo i mięso, nadszedł czas na wybrane produkty w cenie 1 zł. Codziennie promocja będzie dotyczyć innych produktów.

 • W poniedziałek 15.06 klienci sieci do wyboru otrzymają arbuz luzem za 1 zł/1 kg lub mleko 3,2 proc. Mleczna Dolina za 1 zł/1 litr.
 • We wtorek 16.06 Biedronka taką promocję przeprowadzi już na soki jabłkowe i pomarańczowe Riviva 100 proc. w cenie 1 zł/1 l oraz Delicje pomarańczowe szampańskie w cenie 1 zł/1 opakowanie.
 • Natomiast w środę w Biedronce w promocji znajdzie się piwo Harnaś w puszce w cenie 1 zł/0,5 l oraz olej rzepakowy Wyborny za 1 zł/1 l.
 • Czy jest jakieś „ale”? Jak wynika z informacji na stronie internetowej sieci Biedronka, promocja dotyczy klientów, którzy posiadają kartę Moja Biedronka i dokonają wcześniej zakupów o wartości min. 99 zł.

  Nie tylko za 1 zł

  Oprócz wybranych produktów w cenie 1 zł, sieć sklepów oferuje również wiele innych promocji. Aby z nich skorzystać, nie trzeba wydawać 99 zł lub więcej na zakupy.

  W promocyjnej cenie są m.in. żeberka wieprzowe barbecue wolno gotowane w cenie 2,49 zł/100g i noga z gęsi wolno gotowana za 3,99 zł/100 g. A także szynka wędzona czereśnią w cenie 3,49 zł/100 g czy też boczek wędzony za 1,49 zł/100 g.

  Zadowolone będą również panie, które chciałyby uzupełnić braki w kosmetyczce. Od dziś kupując jeden kosmetyk do pielęgnacji twarzy, drugi można dostać za połowę ceny.

  Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć kartę Moja Biedronka.

  Źródła: superbiz.se.pl, smakosze.pl, www.biedronka.pl
  Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Pixabay

  Może Cię zainteresować