×

Wieczór panieński w zakładzie produkcyjnym. „Nie zabrakło tańców i disco polo”

Wieczór panieński w zakładzie produkcyjnym. Zorganizowali go koleżance koledzy z pracy. Były tańce w kółeczku i tort. Zapomniano o obostrzeniach całkowicie, więc pospały się kary dyscyplinarne….

Koronaparty w fabryce

W jednym z zakładów produkcyjnych w Gostyniu w województwie wielkopolskim doszło do niecodziennego wydarzenia. W hali produkcyjnej odbył się wieczorek panieński jednej z pracownic. Jak donosi lokalny portal, nie zabrakło tortu z penisem, muzyki disco polo i tańców w kółeczku. W imprezie wzięło udział kilkunastu pracowników, przeważnie bez maseczek ochronnych.

Jak tłumaczyli potem, wieczorek odbył się w czasie wolnym od pracy, przed rozpoczęciem zmiany. Niestety, to nie ukoiło nerwów zarządu firmy. Posypały się kary dyscyplinarne.

Sprawę opisał serwis gostyn24.pl. Opublikował także nagrania z imprezy zorganizowanej w hali zakładowej 11 kwietnia. Jak relacjonuje portal:

Przebywająca w jednej z hal produkcyjnych, kilkunastoosobowa grupa osób, jeszcze przed rozpoczęciem pracy postanowiła urządzić »wieczór panieński« swojej koleżance ze zmiany. Był tort z penisem, welon, balony i diabelskie rogi. Nie zabrakło tańców, kółeczek i głośnej muzyki disco polo.

Wieczór panieński w zakładzie produkcyjnym

Na dywanik trafił brygadzista zmiany. Niestety, zskończyło się zwolnieniem dyscyplinarnym. Z pozostałymi uczestnikami imprezy rozwiązano umowy o pracę w zwykłym trybie. Poza tym wszyscy pracownicy, szalejący bez maseczek ochronnych na wieczorze panieńskim przy dźwiękach muzyki disco polo zostali pozbawieni dniówek.

Jak informuje zarząd firmy, cytowany przez portal gostyn24.pl, kary są adekwatne do przewinienia. Zarząd wyjaśnia, że huczny wieczorek panieński, zorganizowany w hali produkcyjnej z całkowitym lekceważeniem zasad bezpieczeństwa, naraził reputację zakładu i winni musieli zostać przykładnie ukarani:

Wydarzenie jest absolutnym złamaniem podstawowych obowiązków pracowników oraz zasad, które wdrożyliśmy dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Jest również pokazaniem braku szacunku do tych wszystkich, którzy ciężko i sumiennie pracują w tych trudnych warunkach.

Źródła: www.youtube.com, gostyn24.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować