×

Klient zażądał zwrotu gotówki od prostytutek. Kobiety zafundowały mu bolesne doświadczenie

Pewien mężczyzna z okolic Rzeszowa postanowił odrobinę rozluźnić się przed świętami. Stało się jednak zdecydowanie inaczej…

Chciał, a nie mógł

23 grudnia, 44-latek udał się do stolicy Podkarpacia, aby skorzystać z usług pań, trudniących się rozluźnianiem panów. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wszystko skończyło się dla tego mężczyzny bardzo boleśnie.

44-latek zapłacił z góry. Sytuacja zaczęła robić się coraz przyjemniejsza… Jednak nie była na tyle przyjemna, aby mężczyzna dotarł do upragnionego końca. Pan nie stanął na wysokości zadania.

come on

Powody nieznane

Nie wiadomo, czy wina leżała po jego stornie, czy też może nie przypadły mu do gustu panie. Z powodu męskiej dumy prawdopodobnie chciał podkreślić, że przyczyną była ta druga opcja i zażądał zwrotu pieniędzy.

Kobiety nie miały jednak zamiaru oddać ciężko zarobionych pieniędzy. Delikatnie mówiąc, zdenerwowały się i wbiły 44-latkowi trzy plastikowe widelce w cewkę moczową.

White Plastic Forks on a Black Background

Dom, szpital, policja

Obolały pan nie chciał jednak obnosić się ze swoją raną i zamiast na ostry dyżur, udał się do domu. Po kilku godzinach uznał jednak, że sprawa jest bardziej poważna niż myślał i ostatecznie zdecydował się na wizytę w szpitalu. Poruszony dramatyczną sytuacją personel medyczny opatrzył rany mężczyzny i wezwał również policję.

Jako pierwszy dotarł do sprawy „SE”.

Może Cię zainteresować